Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a régi barátommal hivatalos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a régi barátommal hivatalosan még nem szakítottunk, (de hetek óta nem találkoztunk) de már mással találkozgatok, az bunkóság?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 23:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Ha facebookról leveszed h kapcsolatban akkor minden ok.
2013. jan. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szakítottatok? Nem az érdekel hogy másnak elmondtátok e, hanem az, hogy ti kimondtátok e... Ha igen akkor senkinek semmi köze hozzá. (nem mintha egyébként lenne...)
2013. jan. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
xD
2013. jan. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
illik előbb lezárni.ha más nem,a legkevesebb,hogy írj egy smst neki
2013. jan. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy hivatalosan? Hogy még nem lett kimondva köztetek? Miért nem találkoztok? Nem is beszéltek?


Mert ha kimondatlanul is, de egyértelműen szakítottatok, akkor nem bunkóság. De miért akkora nagy dolog leülni és megbeszélni? Leültök, kimondjátok,hogy ennyi, és szabadon, minden rossz gondolat nélkül találkozol akivel akarsz.

2013. jan. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Elsőnek utálom a facebookot, és nem volt kiírva sem.

Hetek óta nem láttam, nem keres, én sem őt, nem mondtuk ki, de ennek vége, mindketten tudjuk. És nem miattam lett vége, én sokat tűrtem,túl sokat is.

2013. jan. 27. 23:54
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem lett kimondva.

Nem szeretném látni, nem akarom látni. És nem akarok kimondani sem. Így nem lehet vége?

2013. jan. 27. 23:55
 8/15 anonim ***** válasza:
A hetek óta az már baromi sok. Egy-két hétre azt mondanám, még belefér egy utolsó találkozás, megbeszélni a dolgokat, de ezt így már felesleges úgy látom.
2013. jan. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs rendesen tisztázva, akkor tök mindegy mit szeretnél, ki kell mondanod. Vagy neki. Ez is mindegy. De azért illene lezárni a dolgot.
2013. jan. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

December elején találkoztunk utoljára, lassan két hónapja lesz. Nagyon sok dologgal megbántott, csúnyán bánt velem. Ezért nem szeretném látni, csak elfelejteni. De ha találkoznánk, akkor nem menne.


Mindig ki kell mondani a szakítást?

2013. jan. 28. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!