Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mi az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi az oka annak, hogy tőlem sokkal rondább fiúknak is van barátnője, ráadásul sokszor nem is akármilyen, mi a baj velem, miért nem akarnak engem a lányok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A kisugárzás hiánya lesz a válasz.
2013. jan. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy rondábbak, de tökösebbek is egyben.
2013. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

magabiztosak, meg merik szólítani a lányt. vagy az is elég sokszor h jó legyen a duma.

légy magabiztosabb, mert a kisugárzáson sok múlik.

2013. jan. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2013. jan. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne megfelelő szubkulturában keresgélsz! Én már rájöttem,hogy nem való mindenki mindenkihez. Ez nem csak kinézeten múlik. Stílus, egyéniség, élethez való hozzáállás is egyben.

Csak egy pl. Rockernőnek előbb fog bejönni egy vézna szőrmók rockergyerek, mint egy izmos epillált jóképű konditerembajnok. EZ ilyen dolog. Ezer más és más példát is lehetne említeni, csak arról van szó,hogy a hozzád való nőket kéne keresni. Keress más kasztban!

2013. jan. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én nálad biztos rondább vagyok és nincsen barátnőm. Ez persze rajtad nem segít.
2013. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert nem csak a külsőn múlik,legalább fele a többi,mint egyéniség,stb.
2013. jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak te látod azokat a fiúkat rondábbnak pedig te vagy a rosszabb! Valamiért nekik van csajuk nem neked kicsit sem furcsa mi ?
2013. jan. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!