Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Soha nem lesz csajom? 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz csajom? 14 éves fiú vagyok nem vagyok csúnya átlagos vagyok jól öltözött és félénk

Figyelt kérdés
az a baj hogy nem merek közeledni mert félek hogy leégetem magam vagy azt mondja hogy csúnya vagyok vagy valami de mindenki azt mondja hogy nem vagyok csúnya jó a humorom meg minden nem értem miért nem merek közeledni SEGITSÉG ez nem VICC!!!szüleim meg pár haverom kezdi azt hinni hogy meleg vagyok PEDIG imádom a !!!csajokat!!!
2009. szept. 1. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:

14 évesen még van idod csajozni... de tényleg :)

Az még úgy sem lenne igazi, és ugye nem akarsz kiégni?

Inkább menj el a haverjaiddal valahova!

2009. szept. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

14 évesen mégis minek akarsz csajozni?

Majd eljön annak is az ideje, de az még nincs itt. Persze, lehet ilyen korban is, de sok értelme nincsen.

Majd ha szellemileg megértél egy párkapcsolatra, kialakul egy egészséges önképed, megszerzed a kellő magabiztosságot és férfivá válsz, akkor majd nem fogsz izgulni. Hidd el nekem! Tapasztalatból írom.


A szüleid és pár haverod egyébként még nálad is éretlenebbek. Miért várják el egy 14 éves sráctól, hogy csajozzon? Ez kész... Méghogy meleg. :D

2009. szept. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nem haverokkal próbálkozol??ne érts félre szal h haverokkal elmentek csajozni,lehetőleg olyannal aki bátrabb és le meri őket szólítani,aztán utána már csak nem lesz olyan nehéz megszólalni:)
2009. szept. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem is hülyeség, hogy 14 évesen elvárják tőled a szüleid, hogy legyen barátnőd. És az is jó ötlet, hogy a haverjaiddal menj ismerkedni. Nincs korhoz kötve a csajozás, úgyis érzed ha eljött az ideje.

17/L

2009. szept. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak gurítottál a koroddal kapcsolatban hogy ne legyen olyan gáz, akkor azt mondanám hogy menj el haverokkal egy bárba vagy csak igyál pár sört, attól megjön az ember bátorsága...
2009. szept. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia.szintén 14 éves vagyok és lány. nem kell félned a lányoktól..ha esetleg már dumáltok vagy valami akkor legyél te a nyitottabb bátrabb mert ha a csaj úgy érzi h nem foglalkozol vele,pedig te csak félsz azt hiszi nem tetszik neked és ennyi.legyél bátro a mai lányok szeretik a rámenősebb fiúkat bár én nem nagyon de bnőimet ismerve... sok sikert!!!!!! <3
2009. szept. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
14/L vagyok sztm ne félj probálj meg elöször barátkozni után meg hivd el randira a lányt aki tetszik ne félj a csalodástól én hogyha azt mondja egy srác h bejövök neki uygan ugy barátok maradunk
2009. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
még nem vagy elkésve hidd el nekem hogy ezer lány oda lesz érted, és van akinek a félénkség jön be, ne aggódj!
2010. júl. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!