Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csúnya vagy átlagos lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya vagy átlagos lányok könnyebben találnak rendes fiút?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 20:28
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
60%
Nem:D
2011. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
hát én fiú vagyok de szerintem nincsenek csúnya lányok mert mindenkinek más az ízlése
2011. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
74%
Másodiknál a pont. Átlagos meg nincs.
2011. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
16%

Kedves Kérdező!

Nem! A vonzó, csinos, szép lányok azok, akik bárkit megkaphatnak! Mint például én.

Üdv.: 16/L

2011. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Rendes fiú alatt értem a jófiúkat!
2011. febr. 12. 20:40
 6/33 anonim ***** válasza:
80%
20:31-nek, de bizony vannak csúnya lányok, ahogy férfiak is és nagyrészt ők választják egymást. Persze mindig vannak kivételek is. :)
2011. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát, amíg vannak hetero férfiak addig nincsenek csúnya lányok/nők... szerintem ha választani kell, előbb fekszik le egy "ronda (érts.: nem az esete, mert lehet másnak igen)" lánnyal, mint a világ legjobb testű és jóképűbb férfiével.7

Szerintem sincs olyan hogy ronda lány, max olyan hogy nem tetszik mindenkinek. 18/F

2011. febr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Sztem minden lány nehezen talál rendes fiút, azon egyszerű oknál fogva, h nem ilyet keresnek, hanem jóképűt.
2011. febr. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
84%

Sztem minden lány nehezen talál rendes fiút, azon egyszerű oknál fogva, h nem ilyet keresnek, hanem jóképűt.


Válasz erre: Sajnos pont úgy van mint ahogy ez a kommentelő leírta. Nem rendes pasit keresnek, hanem olyat aki nagyon bejön nekik. Nem érdekli őket, hogy mit csinál. Akár fejre is állhat az a fiú aki nem néz ki jó. Nem gazdag stb. Hiába főz, mos, takarít stb, ha nem gazdag vagy nem sármos. Ezért van az, hogy kb minden 3. nő 30 valahány éves korára rájön, hogy baj van, mert mindig az alfahímet kereste és mostanra egyedül maradt. Ilyenkor meg már bárki jó lesz neki férjnek, lejjebb fogja adni az igényeit. Hány olyan lány ismerősöm volt, akinek volt egy nagyon gazdag pasija, de az orrba-szájba csalta,sőt megalázta, esetleg meg is verte. Aztán nagy nehezen szakított vele és összejött egy helyes de nem gazdag pasival. Persze az exnek ez szúrta a szemét és egyet füttyentett a volt barátnőnek, az meg már másnap vissza is ment hozzá. Sajnos kb minden második nő így működik. Vagy még több. Ez van. Kell egy zsíros állás és sok pénz, utána jönnek a nők is. Hiába mondják a nők, hogy ez nem igaz, de sajnos 70-80 ban ez az igazság, ha fáj ha nem.

2011. febr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
nos, szerintem nem a külső számít, mert ha így lenne a világ lányainak nagy része nem találna párt, mert az ízléstől is függ a dolog. például szerintem Csicsolína vagy mi annak a neve az se valami szépség és soha nem is volt az. hát erről beszélek én.
2011. febr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!