Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ffiak ti mit hallanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ffiak ti mit hallanátok szívesen ilyenkor egy lánytól? Vagy nők akik voltak ilyen/hasonló helyzetben ti mit mondanátok?

Figyelt kérdés

Nem nagyon ismerjük egymást ezzel a sráccal, egyszer beszéltünk de nagyon szimpatikus volt és azóta is sokat gondolok rá, hogy szívesen megismerném.


Egy közös vizsgánk lesz holnap (összevonták képzés végére a csoportjainkat) és elválnak útjaink. Úgy érzem érdemes lenne próbálkoznom nála. De nem akarok nyomulni sem, és nem is csináltam még ilyet soha.


félek... ciki lesz ha lepattint, meg nem tudom, hogy én vagyok e annyira szimpatikus neki. de közbe meg azt érzem hogy érdemes lenne lépni.


Mit mondjak neki, hogy ne tűnjön bénának és nyomulásnak sem, de egyértelmű legyen, hogy szeretném jobban megismerni? 21/L 22/F


2013. jan. 7. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:

miért lesz ciki? beírják a vizsgaeredménybe ha nemet mond?


persze, hogy érdemes lenne, hajrá!

2013. jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 -=Koldus=- ***** válasza:
Vizsga után kérdezd meg tőle, nem akar-e beülni veled egy kávéra valahová vagy valami ilyesmi...
2013. jan. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kérdezd meg h sikerült a vizsga, aztán csak érzed hogy nyit feléd..:)


nem kell félned Tőle.. elviekben azért jár egyetemre, mert intelligens, okos. akkor viszont tudnia kell kezelni a helyzetet.


SOK SZERENCSÉT!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. jan. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

OFF

A felsőoktatás nem garancia az intelligenciára.

ON


Nem baj, ha kicsit béna vagy. Akkor leszel nagyon béna, ha megjátszod magad.

Kérdezd meg, hogy nincs-e kedve beülni valahová.

2013. jan. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!