Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az, h egyes csajokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, h egyes csajokra csak úgy cuppannak a pasik, a másikat meg nagyon megnézik, de nem kezdeményeznek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés!!!!!

A b.nőm ugyanebben a cipőben gyalogol.

Mindig ő volt a csinos és -mindenszinten- sikeres kettőnk közül de egy idő után a pasik engem szerettek jobban. Most is igy van. Nagyon xar látni, hogy egyedül van.

Nem értem. Fiúk!!! Miért van ez?

2008. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ritka az ilyen lánybarátnő, mint TE! ;)
2008. jún. 3. 16:29
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennek szerintem kétféle felfogása létezik.

A szexista felfogás szerint azért cuppannak a pasik, mert az az általánosságban elfogadott, hogy aki kevésbé bombanő, az bizony odaadóbb az ágyban, míg a jótestű puma egy maszületett kismacska...

A másik felfogás meg talán az lehet, hogy aki a másik szemében túlságosan jól néz ki, arra azért nem mozdulnak, mert:

1. azt hiszik már tuti van barátja

2. miért pont velem akarna ismerkedni eza szépség?

-srác- (rem azért segítettem)

2008. jún. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen...:) ....sajnos:))
2008. jún. 3. 16:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek a második válaszolóval, főleg a válasza második részével(nem mindenki érzi magát elég jónak egy bombázóhoz) . Az első része azért nem biztos, nem egyformák az emberek.
2008. jún. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

igyvan, két dolog

1. miért is áljak vele szóba, nekem ö jó nö!

2. plázacicatipus és az fuuuj

3. ez jo nö melelte nem birnm mert sok pasinak kelhet :D

2008. jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

és ezért nem volt még pasim 19 évesen... szegény én:(

de gáz vagyok......:( :(

:(

:(

:(

:(

:(

:(

:(

:(

2008. jún. 3. 17:55
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
lehet büdös a lábuk
2008. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk általában két kategóriára osztják a nőket: van az "egylövetes", akik dekoratívak, szépek, sikeresek, de feleségnak nem kellenének. Velük szeretnek mutatkozni, pont a külsejük miatt, de komoly kapcsolatot nem akarnak velük.


A másik pedig a feleség kategória, aki lehet, hogy jelentéktelen külsejű, de a belső értékei annál nagyobbak. Velük már lehet egy életre tervezni, hiszen általában ezeknek a lányoknak nem a külsejük és az általában vett külsőségek számítanak, hanem hogy a fiúk igazi társra találjanak bennük és viszont.


Ezért lehetséges, hogy a fiúk az utcán látványosan bámulják az első kategóriába tartozókat, mégis a kettes kategóriából választanak barátnőt.

2008. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És aki a kettő között libeg ? :)
2008. jún. 3. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!