Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért visel meg ennyire, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért visel meg ennyire, hogy egy lánynak sem kellettem még sosem és miért van az, hogy még a csúnya lányok is helyes pasikra vágynak?

Figyelt kérdés
Én már jó ideje csúnya lálnyoknál próbálkozom mivel rájöttem, hogy a szép lálnyok belül üresek, a külsejük miatt elszálltak és azt hiszik ők valamiféle Istennők. Viszont szomorúan tapasztalom, hogy a csúnyább lányok sem különbek, majdnem sikerült összejönnöm egy csúnya lánnyal, de talált egy jobb pasit és rögtön elhagyott, ráadásul úgy beszélt velem, mintha ő lenne a királnő, én meg a kis csicskája. Aztán több csúnya lánynál is ezt tapasztaltam, hogy nem akarják lejjebb adni az igényeiket, nekik is top pasi kellene inkább. Úgy látom sehol sincs olyan lány, akinek többet érne egy fiú lelke, mindneki csak a külsőre hajt meg, hogy milyen menő ruhái vannak a fiúnak. -.-
2013. jan. 29. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
nagy lelked lehet, ha szelektálod a lányokat a külsejük alapján.
2013. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, a lányok csak a foci csapat kapitányával hajlandóak járni...
2013. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy normális lányra jut 10-15 férfi. Elég nehéz a dolgod csakúgy, mint minden normális férfinak.
2013. jan. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
te is csak a külsőre mész xd
2013. jan. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Pretty Ballerina ***** válasza:

Szóval, mindegy, hogy szépen vagyunk-e vagy csúnyák, mind üresfejű, gonosz szörnyetegek vagyunk, akik a lelkeddel táplálkoznak? :D

Ezt az éleslátást!

2013. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

fúha kérdező. annyi mindent tudnék írni, de inkább nem írok feleslegesen, úgyse fogod fel...

olvasd át mit írtál! tisztára olyan felszínes vagy, mint akiktől elvárod, hogy vonzódjanak hozzád.

2013. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Még én vagyok felszínes?! Akkor a lányok mik?!
2013. jan. 29. 18:38
 8/13 anonim ***** válasza:
lehet ,hogy nem is a külsőddel van a probléma!! de ha küldesz privátba fotót, tudok tanácsot adni,h min kellene változtatnod!
2013. jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD hát ez nem igaz...


"Még én vagyok felszínes?! Akkor a lányok mik?!"

elítélted az egész női nemet---> felszínesség


"majdnem sikerült összejönnöm egy csúnya lánnyal, de talált egy jobb pasit" :) drága bogaram. mégis mit vársz egy lánytól? mindenki szereti szépnek érezni magát, melletted rondának érzi. nem értem mit vársz.


ne haragudj! de minden lányban van valami szép. és ahogy te beszélsz a nőkről undorító! ne várj mást, ha ilyen gusztustalan hozzáállásod van!

2013. jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, h ha szerinted is ronda egy lány akk miért akarsz tőle bármit is? Azzal akarj járni akit számodra "megfelelően szép"nek találsz (még ha mások nem is). Ha már te is úgy állsz, hozzá mint a zárójeles csoport, akkor ?
2013. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!