Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg jellemtől függne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jellemtől függne, hogy kik látnak engem helyes fiúnak?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom ez má regy sablon, de mindig úgy van, hogy azok a lányok tartanak helyesnek és sokszor maguktól nyomulnak is rám, akik jellemre kedvesek, rendesek, nem beképzeltek és vagy rondának hiszik magukat vagy tényleg nem valami szép, vonzóak külsőre még számomra sem, pedig nincs nagy igényem külsőt tekintve, jöjjön be arcra és ne legyen elhízva a lány.

Azok a lányok, akik meg agyon vannak dícsérgetve meg van vagy 1000 fiú rajongógjuk azok általában lerondáznak, gúnyolnak engemet meg angyon bunkók, támadóak velem szemben, pedig én nem ártottam nekik.

Szóval ennyire a lány jellemétől függne, hgy én helyes vagyok-e a szemében vagy sem?

Mert elég durva tábor van körülöttem, az egyik lerondáz, a másik meg helyesnek tart.



2013. jan. 19. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
ez nem jellemtől függ, hanem "szintektől". egy ismerősöm megmagyarázta, hogy vannak szintek: a népszerű és szép emberek csak olyanokkal jönnek össze, akik szintén szépek és népszerűek. csúnya meg csak csúnyával és eszedbe ne jusson más "szintből" valót választani. kezdem azt hinni, hogy tényleg léteznek..
2013. jan. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sose rondáznék le senkit, szemét dolog, kedvesen bánok másokkal, de attól még nem biztos, hogy helyesnek talánálak, de ugye tapintatból azt mondanám inkább ha nem talállak helyesnek, hogy szimpatikus arcod van, vagy látszik az arcodon hogy kedves vagy.
2013. jan. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem,ink. csak azért rondáznak le azok a népszerű lányok,mert megszokták,hogy minden fiú nyalja a talpát,és gondolom van köztük "pár" olyan is ,aki miatt minden lány csorgatja a nyálát.
2013. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Logikus, h a népszerűbb lányoknak magasabbak az igényei. Az ő szintjüket nem ütöd meg, a kevésbé népszerűekét igen.
2013. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köztudott tény, hogy a jó pasikkal a jó/átlagos nők állnak szóba, az átlagossal a rondák és a rondákkal meg senki sem. Kezdek hinni abban, hogy ez tényleg létezik :/
2013. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igényektől inkább.
2013. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!