Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hagyja, hogy megölel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagyja, hogy megöleljem?

Figyelt kérdés
Nagyon jó barátok vagyunk, mindig csikiz, volt, hogy megharapott, vagy megnyalta a kezemet amikor nem engedtem el őt, de hogy megöleljem azt nem engedi. Mondjuk azt se szereti, ha más ölelgeti, de van olyan osztálytársam ami mindenkit megölelget, és előle nem szokott elfordulni. Miért?

2013. jan. 29. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerinted miért kellene engednie? Ö igy választott.
2013. jan. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te kutyaiskolába jársz? Mert az elhangzottak alapján erre következtetek. :)
2013. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, csak közeli barátok vagyunk. :)
2013. jan. 29. 18:56
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 szakadok xDD amúgy magamból kiindulva.... lehet nem vagytok olyan viszonyban
2013. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a legjobb barátja, ezért nem értem. :)
2013. jan. 29. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem azért egy kicsit gyanus, hogy ez az ölelgetés nem is igazán a nagy barátság jele nálad. Inkább viszket a hegye és jo lenne valahova odadörzsölni. Nem jol látom?
2013. jan. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok...
2013. jan. 29. 19:13
 8/8 anonim ***** válasza:
#6-nál irtak lányra is vonatkoztathatok! Nem csak a f szokott viszketni.
2013. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!