Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy aki normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy aki normálisnak mutatkozik a randikon, visszautasítás esetén meg átmegy bunkóba, és nem hagyja abba a sértegetést. Miért nem képesek ilyenkor a fiúk egy idő után lenyugodni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 01:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Senki sem szereti a visszautasítást.
2013. jan. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereken én is mindig elcsodálkozom. Annyira adják a jópofit, de ha azt mondod, hogy nem, vagy olyat csinálsz, ami nem tetszik nekik, akkor már átmennek káromkodó vadállatba O.o
2013. jan. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de egy hónap után is miért kell a pasinak ezen lovagolnia? Miért nem keres mást?
2013. jan. 20. 01:02
 4/31 anonim ***** válasza:
Sokaknak nem tetszik a saját tükörképük...
2013. jan. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
55%

Meg kell tanulni udvariasan visszautasítani az embereket. Neked nincsenek érzéseid? Gondolj csak bele, egy fiú a randin esélyt kap, hogy veled legyen. Nem azért akar veled lenni, mert nem vonzódik hozzád és teljesen elég neki, ha szimplán visszautasítod.

Úgy kell hozzáállni, ha meggondoltad magad, hogy az a fiú számára is érthető, kedves visszafogott legyen. Magyarázd el, hogy nem vonzódsz hozzá és miért nem. Ha másképp nem megy alkalmazz kegyes hazugságot, hogy nemrég szakítottál a volt barátoddal és még nem állsz készen.

Ha meg csak a szexet utasítod vissza, akkor úgy kell tenni, hogy ne legyen se sértő, se kihívó a visszautasítás. Ne éreztesd vele, hogy ez mérhetetlen bunkóság, hogy rögtön megdöngetne...

Magyarázd el neki, hogy Te nem olyan lány vagy aki az első pár randi után, mert neked több kell ennél. Adj konkrét határidőt, vagy mondd neki, hogy arra is sor kerül majd, ne siettesse.

Akkor bunkó egy pasi, ha bunkó módon kezelik...

2013. jan. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! A pasi akarta hogy őszinte legyek. Szépen magyaráztam el neki, és még meg is köszönte, finoman is fogalmaztam meg neki mindent. Arról nem tehetek, ha ő másképp értelmezte.
2013. jan. 20. 01:11
 7/31 anonim ***** válasza:

nálam is mindig az őszinteséggel jöttek a pasik, őszinte voltam azt meg nem vette be a gyomruk.

mit lehet csinálni, azóta nem szakítok csak letiltom face-ről, nem veszem fel a telót, ha meglátom elszaladok... szimplán elpárolgok.

így nem is kell hallgatnom ahogy szid.

konkrétan az eddigi reakciók miatt félek a szakítástól és erről a pasik tehetnek hogy a csajok már nem az egyenes utat választják.

2013. jan. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
72%

Azért megírhatnád, hogy pontosan hogyan történt. Úgy meg tudnám válaszolni, hogy miért lett bunkó...

Az őszinteség és az igazság fáj. Az ember szereti hallani, de nehéz rajta túllépni. Lerombolhatja az ember önbecslését és az eléggé ki tudja váltani az emberből a nem szép ént...

Az emberi ego érzékeny az őszinteségre...

Néha kegyes hazugságot kell alkalmazni, pont ezért.

Amikor valaki azt kéri, hogy legyél őszinte, nem feltétlenül azt akarja hallani amit mondasz neki.

2013. jan. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

8-as! akkor ne kérjen őszinteséget mert szó szerint vesszük és őszinték leszünk!

gondolatolvasók nem vagyunk

akkor mondja azt hogy "hát ha szakítani akarsz úgy szakíts hogy mondd azt hogy én mindenben szuper vagyok csak a körülmények miatt nem jöhetünk össze, tudod, túl sokat kell utazni blabla"

de ha ezt mondja az ember, azon sértődnek be!

vagy ami mégrosszabb, kitalálják hogy megváltoznak/ők utaznak/ stb. tovább tapadnak görcsösen.

szóval butaságokat írsz

2013. jan. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nem fogok hazudni azért, hogy neki jobb legyen. Úgysem lesz jobb, akkor ha rájön a hazugságra még jobban támadna. 4szer randiztunk. Ő láthatóan belém szeretett, állandóan hívogatott, szinte már nem is volt életem, nem fogott meg benne semmi, és nagyon kiábrándítóan viselkedett minden alkalommal. Egyik hajnalban felhívott, hogy legyek őszinte. Az is voltam, szépen mondtam neki, hogy én nem lettem szerelmes. Ő megköszönte, pár nappal később kezdett el "bunkózni" és a netes közösségi oldalon a családjával együtt fikázni. Teszem hozzá, ez nem túl szép dolog tőlük. Még szerencse, hogy nem lett köztünk semmi... Főleg hogy így legalább megtudtam, milyen rosszindulatúak. Miközben én semmit sem ártottam nekik, csak egyszerűen nem jött be a srác.
2013. jan. 20. 01:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!