Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, akik most egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik most egyedül vannak, mennyi idő után veszitek rá magatokat személyes randira, ha neten ismeritek meg a jelöltek?

Figyelt kérdés

Kort fémjelezzétek kérlek.


25_f


2013. jan. 30. 13:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Akkor csak az én szótáramban kapcsolódik az aranyékszerekhez a fémjelzés szó. :D
2013. jan. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
7-es vagyok! "Fémjelezd" kérlek, hogy hasznos volt a válaszom a zöld kezecskével! Köszike :)
2013. jan. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Ha a közelben lakik,megpróbálok minél hamarabb(1-2 héten belül)találkozni.Ha 50-60 km van köztünk akkor leépítem a kapcsolatot.Inkább vagyok egyedül,mint olyan kapcsolatban ahol csak hétvégén találkozunk.


22L

2013. jan. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Hát, attól függ ki az illető.


Ha baromi szimpatikus, akkor minél hamarabb, ha kevésbé, akkor inkább igyekszem megismerni, hátha megfog.

2013. jan. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
várnék pár hónapot. volt már olyan hogy kedves volt az elején, utána meg tapló lett... szóval szerintem megéri.
2013. jan. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Ez komoly, hogy vannak olyanok, akik hónapokig csak levelezni akarnak, ismeretlenül?? Ez vicc kategória. 3-4 levél, képcsere, telefonos beszélgetés és randi, ha ez alatt nem bukott el a hölgy. Az a nő aki ennél tovább húzza, abból semmi sem lesz úgy sem ...


Egyébként azért kíváncsi vagyok, hogy van -e olyan lány, aki több hónapokig csak levelezett az illetővel és utána randizott vele és kapcsolat is lett utána belőle?

2013. jan. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

caM008:

Igen...mai napig együtt vagyunk már 2 és fél éve.

Neten ismerkedtünk meg és nagyon sokáig kb 1 évig csak neten és telefonon,skype-on tartottuk a kapcsolatot,de azt napi szinten. Normális esetben nyilván nem várnék ennyit,de ez nem volt normáis eset.


Én egyébként úgy gondolom,hogy ha valaki belemegy abba,hogy hónapokig csak neten beszéljünk abból tényleg lehet valami....

2013. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ezek szerint van ilyen ... de az alatt az egy év alatt volt más partneretek is? Mert gondolom a telefon és csetszex nem kielégítő egy éven át ... :-P
2013. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Hát ez hosszú történet :D de lényegében igen...mikor elkezdtünk beszélni akkor én még az előző párommal voltam.

Neki komoly kapcsolata nem volt,de egyéjszakás becsúszott néha.

Hát egyáltalán nem volt kielégítő :D Nem volt a legkönnyebb az az év...biztos,hogy nem csinálnám újra :)

2013. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Magyarul mással dugtatok?
2013. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!