Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek a feltűnő, aztán eltűnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a feltűnő, aztán eltűnő pasik valójában mit csinálnak?

Figyelt kérdés

Tudjátok van az a típus, aki elhív valahova, aztán lemondja, eltűnik. Kicsit érdeklődik, aztán nem válaszol többet.

az ilyennek mi a motivációja? Bepróbálkozik, és ha nem pattan vissza, akkor nyugtázza, hogy na ezt is felszedhetném? Vagy tényleg mindegyiknek pont közbejön valami?


2013. jan. 30. 13:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves vagy, de sajnos a kor előrehaladtával egyre több ilyennel fogsz találkozni. Nekem 27 körül jöt az első ilyen. Csak néztem mi baja van. Aztán rájöttem, hogy nem komplett.

Most nem viccelek, nem csak az lehet a dolis akit a zártosztályon kezelnek.

Azóta kb évi 1 -2 ilyen simán a hálómba akadt. Általában ezek az elmebetegen sms-ező, majd minden ok nélkül eltűnő típusok. Azt tanácsolom, már akkor kedzj el menekülni amikor egy pasi hirtelen sms hadjáratba kezd, elmond csillagjának bogarának mitudománminek (holott kb 1 X látott). Az én tapasztalataim szerint ez az a halmaz aki vízioál magának 1 nőt, lejátssza a kapcsolatot kb 30 évre, csak neked elfelejt szülni. Aztán írsz egy olyat pl hogy nem szeretek futni, és ő többet nem jelentkezik. Neked fogalmad sincs miért, de simán lehet h azért mert a beteg agyában úgy álmodott meg hogy minden kedden este együtt futtok 10 km-t, és rájön, Te nem az vagy akit megálmodott....

Remélem segítettem:-)

Konklúzió: NE adj második esély neki!!! 1X eltűnt, szigorúan lesz... mi!!!

2013. febr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
mármint "jött"
2013. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
27 vagyok, de messze nem ő volt az első, ez e szerintem egy típus :) De tetszik az az elképzelés, hogy lejátsza a következő 30 évet, erre amúgy én is hajlamos vagyok :)))
2013. febr. 17. 17:58
 14/22 anonim ***** válasza:

Persze, mindenki tervez kicsit előre, de ebben különbözik az egészséges tervezgetés/vágyakozás a hibbant pasik agyában lejátszódó folyamatoktól:-)

Te nem szakítasz valakivel MIELŐTT elkezdenétek járni mert lehet hogy mégsem váltja valóra a 30 évre szóló 500 pontos ütemterv 499. pontját:-)

Előző hozzászóló voltam a 30 évvel:-)

2013. febr. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Újabb szintre emelkedett, azóta is kifogom ezeket. Két hónap összejárogatás után egy ponton már a haverjaival is együtt bandáztunk, meg aludtunk is együtt az utolsó héten kétszer. Aztán eltűnt, lassan egy hónapja. Egyszer kérdeztem mizu, akkor küldött egy locationt, hogy Barcelonában van, azóta semmi.
2017. márc. 11. 14:09
 16/22 anonim ***** válasza:
2017. márc. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Az ilyenek rendszerint több vasat tartanak a tűzbe és rangsorolják a nőket.

Ha az egyikkel megbeszélnek egy mozit, de beugrik az egyel jobb kategóriás, akkor a mozis le van tojva, hiszen következmények nélkül legközelebb megint elő lehet venni.

2017. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok... Indokok lehetnek:

-Randizik mással, és őt választotta

-Randizik másokkal, így nincs Rád ideje

-Önigazolást akar, hogy még kell valakinek

-Kellenél neki, de csak szexre, és azt hiszi, ennyi befektetéssel a bugyidba jut

-Nem tetszel neki eléggé, "meglátjuk" kategóriába tesz

-Nem kellesz eléggé

-Időtöltés, hogy a következőig ne unatkozzon, talán addig a bugyid is leveszi

-Azt hiszi, ilyen olcsón adod magad, h ilyen "minimál trükkökkel" a bugyidba jut

-Tetszik neki valaki, de azt még nem tudja megszerezni, így azt hiszi, Te jó leszel addig is üríteni.

Amúgy ahogy idősödsz, egyre több ilyennel fogsz találkozni. Nekem az egyik ilyenem szerelmet vallott pár randi után, én visszamondtam, és a srác lefagyott és hűvös lett. Utána eltűnt a lelkesedés is, teljesen hűvösre váltott. Időnként tudtunk kommunikálni, de olyan gázos volt minden, nem éreztem a lelkesedést, így egyszer csak nem írtam neki vissza. Az ilyet nem érdemet megtartani, mert az érzelmeid és az idődet pazarolod rájuk. Move on, next one please!

2017. márc. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18 vagyok, és azt írtam, hogy az előző vagyok, de közben írt valaki. :) A videós voltam.
2017. márc. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Általában más nők vannak a képben. Úgy érzik nem kell elszámolást tartani, hiszen nincs kimondva, hogy jártok.
2017. márc. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!