Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valójában olyan elvont,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valójában olyan elvont, kissé visszahúzódó lányt szeretnék magam mellé, mint amilyen fiú én vagyok, hol keresgéljek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 01:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Volt már barátnőm, de inkább hagyjuk... hozzám hasonlót szeretnék. Egyébként 25 vagyok.
2012. dec. 28. 01:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nehezen...mert hát ugye vissza húzódnak!
2012. dec. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
jó kérdés, én 24 éve keresem erre a választ:)
2012. dec. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne itt. könyvtár, könyvesbolt, lemezbolt ...
2012. dec. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a lemezbolt és az antikvárium nem is rossz ötlet. Inkább filozófia vagy magyar szakra kellett volna járnom vagy ilyesmire, ezek úgyis érdekelnek és ott talán találtam volna magamhoz valót...
2012. dec. 28. 01:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ez akár életem nagy kérdése is lehetne. Ha ezt öniróniának lehet nevezni, akkor leírom azt is, hogy ha meghalok, akkor a síromra ezt a kérdést is ki lehetne tenni. Azért remélem, hogy addigra okafogyottá válik a dolog. Kb. a bibliai özönvíz óta keresek, illetve keresnék ilyen magamhoz hasonlító lányt én is.

Az itt a nagy ördögi kör ebben a dologban, amire az egyik előző hsz. is utalt, hogy az ilyen magunkfajta emberek személyiségükből kifolyólag élnek a saját kis környezetükben szétszóródva, és egyszerűen nem tudnak egymásra találni. Valahogy a világot sem érzem magamnak valónak én sem. Ezeket a dolgokat én egy hatalmas tragédiának tartom, úgy élem meg, mert ugye, én is benne vagyok ebben a "sárban".

Egyébként nem tudom, de szerintem könyvtárba sem jár minden ilyen ember, és ráadásul még olyan csend is van, hogy szinte már zavaró. Pedig ha valaki, akkor én utálom a nagy zajokat meg a nyüzsgést, de az a csend már szerintem sok nekem is, legalábbis egy beszélgetés szintű zajhoz. Az ember szinte szégyell megszólalni. Ott mindenki csak úgy van magának.

Fogalmam sincsen nekem sem, hogy egy eleve ilyen karakterű embernek hogyan lehetne nyitni, közelíteni egy másik felé.

2012. dec. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Abban a könyvtárban ahol én vagyok, szoktak zajolni, de rendszerint arabok vagy törökök, néha a falra mászok tőlük... Persze amikor egyszer én mertem beszélni ott valakivel, rögtön ránk szóltak, hogy "kérem maradjanak csendben..." :-) Mindenesetre ha már mindenféle spec. igényre kitalálnak szórakozóhelyeket, talán erre az igényre is lehetne, persze, nem tudom, mennyire lenne üzlet :) És remélem, nem ez marad életem, illetve a te életed nagy kérdése, inkább másféle dolgok...
2012. dec. 28. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!