Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokan mondjátok, hogy a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan mondjátok, hogy a külső számít, meg a pénz. Akkor hogy lehet, hogy én hétvégén olyan csajjal randizom, aki gyönyörű, egyénisége van és nem is ribi?

Figyelt kérdés
pedig alacsony vagyok,túlsúlyos,nem valami jóképű,és még csak nem is gazdag.Akkor hogy lehet,ha nektek van igazatok?
2013. jan. 30. 19:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
Az csak randi, egyelek meg! Addig én is eljutottam. ;D
2013. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Pretty Ballerina ***** válasza:
Minden relatív.
2013. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A kivétel erősíti a szabályt.
2013. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Elötte meg egy kicsit csúnyább,de még mindig szép csajom volt 4 évig.
2013. jan. 30. 19:44
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
Egyszer neked is lehet szerencséd.Vagy csak a csajnak van ízlésficama.Bocsi,megint ge..ci voltam.
2013. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Úgy, h nem mondasz teljesen igazat.
2013. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Úgy, hogy nem a külső számít és nem a pénz. :-))))) Illetve vannak olyan nők, akiknek nem ez számít, meg vannak olyanok is, akiknek igen. A randi végén kiderül, a gyönyörű nemribi csaj melyik csoportba tartozik. :-)
2013. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy az is lehet,hogy csak hüly.ít,és még rajtad kívül 2 izmos,jóképű,gazdag csávó fasz.át szopja titokban.
2013. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
ahogy az előbb is írtam,előtte meg egy másik szép nőm volt.Vékony,szép,okos,és hűséges,nem volt ribanc az se.
2013. jan. 30. 19:48
 10/17 A kérdező kommentje:

Ha adnék ki egy képes listát,kikkel jártam,azt hinnétek,modellek.Jó,hát 160-70 köztiek,de akkor is.

Igaz ami óta csajozok,csak kb 6 barátnőm volt,de egyik se átlagos,mind nagyon szép és normálisak.Nem lehet,hogy csak kifogás a gazdagság,szépség,magasság ?

2013. jan. 30. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!