Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokan mondjátok, hogy a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan mondjátok, hogy a külső számít, meg a pénz. Akkor hogy lehet, hogy én hétvégén olyan csajjal randizom, aki gyönyörű, egyénisége van és nem is ribi?

Figyelt kérdés
pedig alacsony vagyok,túlsúlyos,nem valami jóképű,és még csak nem is gazdag.Akkor hogy lehet,ha nektek van igazatok?
2013. jan. 30. 19:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen körökben mozogsz, de én pl. még egy hapsit sem ráztam le azzal a dumával, hogy nem elég magas, gazdag vagy szép. Sőt, nincs olyan ismerősöm sem, aki szerint a fent említettek kizáró okok lennének. :-)
2013. jan. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nepszeru/hires vagy a kornyeken. Ha nem ez akkor kamu szag van a kerdesben...
2013. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Hát van egyéniségem,meg vicces is vagyok,meg még sok ilyen,na meg oda merek menni.Külsővel szerintem nem tudok hódítani.És bizonyos körökben népszerű vagyok,de nem azokból valók a csajok.

Hazudni nem lenne értelme.

2013. jan. 30. 20:33
 14/17 anonim ***** válasza:

Gondolom így nézel ki:


http://www.youtube.com/watch?v=J659hiXiUbM


....és 35 évesen anyádékkal laksz, és munkanélküli vagy. :D

2013. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mert Chuck Norris rokona vagy. Mondjuk én nem szoktam ezt a kétségbeesett szerencsétlent játszani.
2013. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy talán a nők bonyolultabbak annál, hogy csak pénz és juj külső.

Így jár a sok rinyap*na "férfi". ;D

2013. jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
meg néztem a pasast,hát azért vicces.De 23 vagyok,nem 35.És van egy kis pocakom,de nem nagy.
2013. jan. 31. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!