Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha úgyis csak a külső számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgyis csak a külső számít, akkor mi értelme csajoznia egy csúnya fiúnak?

Figyelt kérdés
Haveromék folyton hívnának, meg ösztönöznének,hogy próbálkozzak csajoknál, de én nem is látom még értelmét sem, meg nekem nem hiányzik, hogy a csaj bevágja a képembe, hogy kopjak le, mert ronda vagyok. Úgyis tudom, hogy a külső a lényeg a csajozásban és minden csajnak jó pasi kell, úgyhogy én inkább tanulok, hogy legyen jó munkám és sok pénzem, abból meg egy csomó prostit megkaphatok. Szerintem haveromék hülyék.
2013. jan. 29. 18:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez is egy szemlélet. Nem is olyan rossz. (Majd változik.)
2013. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%
Ott a pont a k*vák 1000x jobbak
2013. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Most mire jó ez a burkolt rinya?

Úgy is most jönnek a csajok, megvigasztalnak, h senkit nem érdekel a.külső, majd te felhozol pár érvet aztán cső!

2013. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha csúnya vagy ne a szép csajoknál próbálkozz...elvégre vannak csúnya lányok is...
2013. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, menj prostizni. Legalább minél nagyobb a kereslet ,annál nagyobb a kínálat is! Mindenki jól jár, bízz bennem :)
2013. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Na jó azért az sem mindegy mennyire vagy "csúnya" meg hogy milyen a személyiséged. Ha vicces vagy, kedves stb. akkor azért nem vagy olyan reménytelen.
2013. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Húú nagyon kemény itt valaki előttem szólóra értettem
2013. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7. vagyok: vagyis a 2.ra :)
2013. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
francab a 3. ra gyökér vok
2013. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nyilván ha nem előnyös a külsőd, akkor mással kell kompenzálnod. Valószínűleg ha csak úgy odamész lányokhoz, lenen pár elutasításban részed, a te utad inkább havercsajok gyűjtése lenne, és ha értékelhető személyiségi jegyeid vannak, akkor akár még ki is alakulhat valamelyikükkel valami.
2013. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!