Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem azt, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy egy lánynak sem tetszenék úgysem?

Figyelt kérdés
Valamiért úgy érzem, hogy az lehetetlen, hogy én akárcsak egy lánynak is bejöjjek. Nem tudom, hogy miért, de még azt is hamarabb elhiszem, hogy egy fiúnak jövök be, mint egy lánynak. Igazából volt már, hogy lerondáztak lányok, ami eléggé fájt, de egyetlen egy lánynak tuti bejöttem már, meg vannak időnként jelek, hogy több lánynak is bejövök, de én mégsem tudom elhinni, főleg mivel elég szép lányokról van szó, én meg hát csúnya fiú vagyok.
2013. jan. 30. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Kép?
2013. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
butaság..
2013. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha volt már olyan lány, akinek bejöttél, akkor annyira csúnya nem lehetsz. Aki igazán csúnya, az sose kell egy lánynak sem.
2013. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ezt nevezik annak hogy nincs önbizalmad
2013. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
El se olvasom... sok a rinyálás... már térdig járok a rinyálásban... kezdj felnőni.
2013. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Először is, húzd ki magad és legyen önbizalmad! Ha kell, mondd el a tükör előtt, hogy sokszor, hogy "jóképű vagyok és tetszek a lányoknak". Akkor is, ha úgy gondolod, hogy nem igaz! Sőt! Pláne akkor!


Mosolyogj sokat a lányokra, (ne bután, hanem kedvesen), ajánld fel a segítségedet, ha nehezen birkóznak meg valamivel (lecke, cipelés, stb).


Hidd el, lesznek akik viszonozzák ezt és bár nem tudom garantálni a gyors sikert, de ha kitartasz emellett, akkor előbb-utóbb lesz eredménye!


43/F

2013. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy csúnya lennél.(Habár nem tudom, hiszen nem láttalak még.) Inkább csak nem vagy magabiztos, önbizalomhiányod van, ezért érzed úgy, hogy "senkinek" nem kellenél a lányok közül, pedig ez biztos nem így van.
2013. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan hülye kérdés. Most őszintén, írd már körül légy szíves, hogy pontosan milyen válaszokra vársz.

Egyébként meg tényleg sokat rinyálsz, ahelyett, hogy tennél ellene...

2013. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért hiszed ezt, mert bebeszéled magadnak.
2013. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!