Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jelekből veszik le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekből veszik le a fiuk ha tetszenek egy lánynak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ, korosztály kb ? Hány éves vagy ?
2010. jún. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
16
2010. jún. 22. 17:19
 3/10 anonim ***** válasza:
És mennyire ismered ? Mert most hiába mondom , hogy tegyük fel menjetek sétálni vagy akármi, ha ez egyébként meg mindennapos esemény.
2010. jún. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
abból hogy mindig feléd gurítja a mecsboxot
2010. jún. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
arról hogy belinkeli neked babi nénit ahogy bauxitfőzeléket főz youtube-on
2010. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2szer láttam egyszer beszélgettünk,buliba voltunk náluk és ott beszélgettünk,az a baj nem tudom mikor találkozunk legközelebb
2010. jún. 22. 17:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Keress egy közös barátot, és rajta keresztül próbálkozz.
2010. jún. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a lány megmondja a fiúnak, hogy teszik neki a fiú.
2010. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ha csak így néha találkoztok, akkor csak akkor van esélyed ha teis bejössz neki, nemtudod magadba bolondítani. Am meg nézz a szemébe, közben igazgasd a hajad, de úgy, hogy elfordítod a fejed oldalra, azért hogy a nyakad szabadon legyen, ez aztjelenti hogy közelebb engeded magadhoz, plusz megérzi az illatod, ami a nyakadból jön :) Legjobb ha felkötöd hátul a hajad, én naon imádom ha úgy csinálja az egyik csak osztályból :$ Érzem az illatát, látom a nyakát, naon vadító :$ am 15vok:D
2010. jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
aha...értem köszi:)
2010. jún. 23. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!