Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet az hogy europai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarak kérdése:

Hogy lehet az hogy europai (21/f szoke haj, zoldeskek szem) izmos letemre a feher csajoknak nem kellek, de a ferdeszemu, mongolid csajok szinte rajonganak ertem?

Figyelt kérdés
Nagyon sok azsiai csajjal ismerkedek, a legtobbnek tetszem. ezzel szemben a feher csajok mintha kerulnenek. miert van ez? magyar lanyok, ilyen szemetek vagytok?

2013. febr. 1. 08:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Esélyes, hogy magyar lány létemre én is rajonganék érted, ha az arcod is tetszik.

Viszont attól még senki nem szemét, hogy nem tetszel neki...

2013. febr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszel nekem, már szemét is vagyok?

Egyébként nem jönnek be a szőkék, olyan kisfiús lesz tőle az arc. A sötét haj férfias :)

2013. febr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk szemetek. :) Ízlések és pofonok. Akiknek te tetszel, úgymond újdonság, különlegesség vagy. Bocsi a kifejezésekért. :/ De ez van. Amúgy a legtöbb nőnek a sötét haj, sötét szemű férfiak vonzóak, de ez már kémia. Ezért ne haragudj a nőkre! Előbb utóbb biztos megtetszel olyan nőnek, aki más.
2013. febr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

Így első olvasásra nekem is bejönnél. Keresgélj tovább!

21/L ( barna hajú fehér bőrű)

2013. febr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Alapvető genetikai kódolás, hogy más területen élőkhöz jobban vonzódunk. Így biztosítja a természet a belterjesség elkerülését és a genetikai sokszínűséget, a legerősebb utódok akkor születnek, ha a genetikájuk a leginkább eltér egymástól.
2013. febr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Szóval akinek nem tetszel az szemét.

Ez alapján én azt mondanám azért csak a mongoloidoknak jössz be mert törpe vagy. Nekik meg pont ideális a méreted. A "szemét" magyar lányok meg szeretik ha magasabb náluk a pasi.

2013. febr. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Génfrissítés? :D

Nekem meg az ázsiai srácok tetszenek, pedig én is fehér vagyok. De a távolkeleti fiúkon kívül más egzotikum nem fog meg, se fekete, se arab, egyik sem jön be.

2013. febr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
2 Ez így nem egészen igaz. Nekem a távolkeletiek pont a kisfiússáguk miatt tetszenek, holott egyik se szőke...
2013. febr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Mert ott egzotikumnak számítasz a szőke hajaddal és zöldeskék szemeddel. Ezen kívül a magyar csajok nagyon válogatósak külsőre.
2013. febr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
180 cm vagyok. nem vagyok kicsi lol
2013. febr. 1. 09:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!