Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbikus/Biszex lányok, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/Biszex lányok, ti már szólítottatok meg ismeretlen lányt utcán/buszon/stb?

Figyelt kérdés

Remélem h. van ilyen és megosztja velem saját tapasztalatait...én sosem merném megszólítani azt, aki tetszik, úgyse h. szemezünk...

Akik csak gúnyolódni tudnak ne itt tegyék, köszönöm!


2013. febr. 1. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem.de szerintem buliban érdemesebb ismerkedni!ha pesti vagy,akkor szólok,h holnap lesz egy új leszbi buli,ingyen.new meat a neve,és a chickenes(ha ismeted ezt a leszb bulit) lili meg még valaki fogja csinálni.fb-n megtalálod a helyszínt,de amúgy az ó utcában lesz.


21 leszbi l

2013. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én igen

38/f

2013. febr. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En sosem tennek ilyet, mert marha ciki helyzet lehet ha mellényulsz. De hallottam mar ilyet. Egy ismerosom kávézni hivott egy ismeretlen lanyt az utcan. Csak egy pofont kapott... :)

26/L

2013. febr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, meg nem volt. En max olyan helyen mernek, ahol a kutya se ismer, es csak at utazoban lennek... Durva elutasitas utan kevesbe ciki. xD
2013. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!