Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg egy számomra full ismeretlen lánnyal?

Figyelt kérdés
nem tudom sok szép lány van és ugy "összejönnék" egyikkel de nem tudom..amikor arra kerül a sor hogy ott van és oda kéne mennem..nem tom..igy lefagyok és inkább semmit se csinálok :S vhogy orvosolhato ez a gond?
2013. jan. 31. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha így beszélsz nyugodt körülmények közt, akkor én nem nagyon mennék oda a helyedben senkihez.
2013. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak probálok érthetően beszélni...ugy kérdem akkor hogy milyen szöveggel probáljak felszedni egy csajt? igy már vágod?
2013. jan. 31. 14:23
 3/10 anonim ***** válasza:
NA mégis hogy?Oda mész és megszólítod...Nem olyan nagy dolog ez...
2013. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ja csak...nem merek :$
2013. jan. 31. 14:44
 5/10 anonim válasza:

Akkor tőlünk milyen megoldást vársz ...?

Van szted vmi Shrekes csodafaszombájital, amitől egyből belédhabarodik?

2013. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Erre nincs mód. Mindig ugyanannyira fogsz félni ebben a helyzetben. Ennek ellenére, ezzel a félelemmel együtt kell odamenned. A harmadik ilyen alkalommal rutinná válik és a félelem már nem jelenik meg.
2013. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát egy probát megér nem?max jol beégek...mondjuk...ha egyszer rá jövök..félek nem tok majd leállni ahogy ismerem magam... :S dehát..egyszer mindennek eljön az ideje
2013. jan. 31. 15:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ? A csaj a hány éves ? Beszéltél már vele ? De amúgy szerintem nyugodtan menj oda hozzá és hívd el pl cukrázdába , nem ismerek olyan lányt aki erre nemet mondana ;)
2013. febr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
énsem mert akit ismerek és megkérdezném az fix eljönne xD am 16 vagyok és nemtudom...lehet egy önszuggesztioval megoldhato,karosszéria lakatosnak tanulok és ilyeneket is tudok xD mondjuk ezen beszarok xD de amugy nem tudom hogy kellene csinálni...
2013. febr. 19. 18:30
 10/10 GBlok válasza:
No 5 évvel késöbb ez úgy megy hogy egy boros vagy töményes űveggel lehetòleg tele van jó estebe 2 lány van és a haveroddal oda ténferegsz és meg kérdezed hogy társulhatsz-e és ha igen bamm van egy jó estéd aztán a többi megy magától.
2018. júl. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!