Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek túlzás lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlzás lenne egy búcsúpuszi?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki fölöttem jár egy osztállyal. Ő 18, én 17.


Együtt voltunk bálozni a héten, de nagyon visszahúzódó volt és csak akkor bontakozott ki, amikor kettesben sétáltunk. A bál nem a legjobban sikerült, mert szegénykémnek rossz kedve volt és táncolni se volt kedve, helyette inkább sétáltunk..


Két közös ismerősünk, aki a lány osztálytársnői hozták nekünk össze ezt a találkát (bált).


Kedden a két közös ismerősünkkel (osztálytársnői és egyben a barátaim is) és a lánnyal kedden fogunk kimenni 4esben állomásra. A lány vonattal utazik onnan, mi busszal.


Arra gondoltam, hogy az állomásra vezető úton tudnánk egy jót beszélgetni..(ha kettesben annál jobb)...és a búcsúnál ha adnék neki egy puszit, akkor azt tolakodásnak venné?


Hogy kedveményezzek? Pl. egy "adhatok egy búcsú puszit?" vagy szó nélkül?


A válaszokat előre is köszönöm! :-)



2013. febr. 1. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Addig ne, amíg nem ad valami pozitív jelet.
2013. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit értesz pozitív jel alatt? Kifejtenéd bővebben, kérlek!
2013. febr. 1. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát abból amit írtál még nem jön le, hogy bejössz neki. Rossz kedve volt stb. Ha jókat nevet a vicceiden, mosolyog rád, akkor esetleg . de inkább még várnék vele
2013. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben inkább megcirógatnám az arcát az ujjammal amikor elköszönök és ha látom, hogy mosolyog meg tetszik neki, akkor egy puszit kaphatna az arcára :)


Szerintem abból baj nem lehet. Ha nagyon furán reagál, akkor max lemarad a puszi és ha magyarázatot kér, akkor meg megmondod szépen, hogy nagyo aranyos és tetszik és ennyi. Nem hinném, hogy ebből bármi baj lehet. Az ember inkább legyen őszinte, mint hogy letagadja amit érez.

2013. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez a megcirógatom az arcát az újjammal dolog nagyon tetszene neki! :)
2013. febr. 1. 22:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor tedd :)


De azért majd írj ám hogy mi volt^^

2013. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!