Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is érdekes ez és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is érdekes ez és elgondolkoztató?

Figyelt kérdés
Ma is megfigyeltem, hogy mennyi rondábbnál rondább lány és fiú van, akinek van párja csak a kis szűkebb környezetemben, igaz inkább a csúnya lányoknak van párja, a fiúk nagy része magányos, de azért láttam én már elég durva felállást tök ronda csávó egy tök jó csaj mellett és elgondolkoztatnak ezek, akárcsak az, amikor egy tök csúnya csajnak van tök jó pasi párja. Nem értem, hogy nekem miért nem volt még sosem barátnőm, én miért nem kellek egy csajnak sem, egnem miért rondáznak le, amikor egy csomó okádék fejű hapsinak van jó nője. Azt is bírom, mikor tök csúnya csajok úgy beszélnek, mintha ők valami nagyon jó nők lennének. Például egyik csoporttársam, csaj mesélte, hogy egy idióta fütyült utána a buszon, hogy milye jó csaj, pedig ez a lány egyáltalán nem egy szépség kategória. Olyan érdekes, hogy mégis bomlanak a csúnya emberekért is valakik, csak azt nem vágom értem, miért nem rajonganak a csajok mondjuk, még a csúnyák sem? Mert ilyen alapon nekem is kén legalább egy két lány rajongóm, hogy legyen, de mégsincs.
2013. febr. 1. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom, küldj képet, és megmondom :)
2013. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Már nem azért de ez annyira relatív meg ki a f*szom vagy hogy így besorold őket ? Ne is csodálkozz hogy ilyen hozzállással meg ekkora f*sznak nincs bnője... Tudod belső is számít :)
2013. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Az intelligencia valójában ott kezdődik,hogy elfelejted szépen a felszínes gondolkodást,és nem a külső alapján ítélsz.Abban a pillanatban megérted,mi miért van.Egyébként nem ártana szert tenned egy kis önbizalomra,illetve jó lenne,ha elsősorban magaddal foglalkoznál a mások magánéletén való filozofálgatás helyett.Amíg keseregsz,addig simán leszólíthatnál egy tucat lányt.
2013. febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 valaki a tömegből ***** válasza:
56%
Tudod mit Sz*rd le. Most komolyan kit érdekel hogy kinek van pasija meg kinek nincs meg hogy ki csúnya meg ki nem az.
2013. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
milyen igaz, engem is körülrajongnak :)
2013. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pixi3 ***** válasza:
44%
Engem az gondolkoztatott el hogy lehetsz ien hülye. Remélem nem vagy több 16nal. Ha külső alapján ítêlsz elég sz@r ember lehetsz
2013. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ASOT ***** válasza:
100%
Ezek szerint a természet nagyon csúnya tréfát űz veled.
2013. febr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából már több csajnál is bepróbálkoztam épp azért szűrtem le, hogy a külső az elsődleges, hiszen engem mindig azért utasítottak el, mert rondának tartottak, bár ezek tini csajok, szóval nem tudom a fenőtt nők mennyivel kevésbé felszínesek...
2013. febr. 1. 22:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak simán balf*sz vagy.Én sosem voltam álompasi valszeg nem is leszek azért próbálok tenni érte.Mégis összejönnek a dolgok.Odamegyek lököm a dumát viccelődök próbálok rendes és kedves lenni aztán hidd el leszarják hogy nézel ki.De már olyan is volt hogy egy model csaj mondta hogy nagyon bejövök neki. Egyátalán nem vártam tehát teljesen relatív hogy kinek mi a ronda ..
2013. febr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!