Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok elgondolkoztató,...

Ajánlanátok elgondolkoztató, érdekes, jó könyveket?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, de érdekel sok téma, lehet szerelmes történet is de igazából nem muszáj.

Olyan könyveket írjatok, amik nektek is nagyon tetszettek..

Köszönöm :)


2010. jan. 3. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már talultatok a szolcializmusról (az se baj ha nem de azért 1-2 dolgot 14 évesen csak tud róla az emberfia) akkor ajánlom Orwell: 1984 c. regényét. Megéri elolvasni!

De Ken Follett: A katedrális c. regényét is ajánlom. Ne rettenj vissza hogy kb. 1000 oldal, nem unalmas! ;)

2010. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Orwell-től az 1984-et én is ajánlom, bár nemtom h egy 14 évesnek mi jön le belőle, de ha tájékozott vagy és már olvastál sokat, sztem tetszeni fog, nagyon elgondolkodtató.


ajánlanám még Stephen Dobyns: Három lány síremléke c. regényét. nem vmi híres, meg ismert, pedig az elejétől a végéig zseniálisan megírt könyv, feszültég az utolsó oldalig, hihetetlen jó, csattanós lezárás.

illetve Stephen King összes regényét és novelláját jó szívvel ajánlom, ne legyenek ellenérzéseid a nem éppen szépirodalmi témák miatt, zseniálisan ír a pasi.

ja és Neil Gaiman! ha szereted a különleges, nem evilági történeteket.

2010. jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mika Waltari: Szinuhe, John Steinbeck regényei, Sallinger: Zabhegyező, Stanislaw Lem: Álmatlanság, A. Burgess: Mechanikus Narancs
2010. jan. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Cormac Mccarthy: Az út (nagyon jóó.. szomorú de nagyon jóó)

E.M.Nathanson: A piszkos tizenkettő.

Vagy pedig

Christophet Moore: Hm bármelyik könyve de nekem nagyon tetszett a Vérszívő Démonok és a Biff evangéliuma.


Remélem neked is tetszeni fognak ezek a könyvek :)))

2010. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szazsi94 válasza:

Ha ilyen tini regényeket szeretnél..akkor nagyon ajánlom Meg Cabot-ot..imádom:)

A neveletlen hercegnő összes részét ki olvastam, ez az amiből készült film is:)

2010. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!