Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha át szeretném alakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha át szeretném alakítani annak a külsőjét aki tetszik?

Figyelt kérdés

Én nagyon bírom őt: belsőleg. Azt hogy vicces, hogy kedves, jó vele lenni. De a ruháit nem bírom, és a szakállát sem, mert nem áll neki jól.

Ha esetleg sikerülne vele összejönnöm, gáz lenne ha egy kicsit "kezelésbe" venném külsőleg?


2013. febr. 1. 23:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hallod, Gabi? Borotváld le a szakállad, te szopósmalac.
2013. febr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Kiskoromban nekem is tetszett a Mikulás. Most meg egész máshogy látom.
2013. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Háát annyira szerintem nem. Megmondanád Neki, h SZERINTED, ez meg az jobb lenne, s, ha tényleg iagazad van akkor örülni is fog annak, h "kezelésbe" vetted
2013. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha kéred tőle nem,ha megmondod neki,akkor igen.
2013. febr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Joshy Ca$h ***** válasza:
GÁZ!
2013. febr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Mert az jár most is a fejemben, hogy jó alapanyag :D csak most nem igazán látszik ez rajta.

De a pasik ilyenekbe belemennek?

2013. febr. 1. 23:54
 7/13 AndreaMariann ***** válasza:

Gáz.

Én alakítgattam egy srácot,és neki is fájt,hogy miattam nem hord öltönyt,nekem meg az fájt a végére,hogy teljesen mindegy,miben van,nem szeretem már őt.

Amiatt is tönkrementünk,hogy ő nem tudott önmaga lenni,én meg szintén nem.Az ember nem azért van együtt azzal,akit szeret,hogy átalakítsa akár külsőleg is,mert az igenis fontos annak is,akin éppen változtatni akarnak.

Lehet,hogy nem is hagyná magát.

2013. febr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Talán a férfiak nem akadnak ki annyira ezen, mint a nők. Szerintem a nők érzékenyebbek arra, ha egy férfi változtatni akar a nő külsején.
2013. febr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én simán benne lennék.


Ha egy lánynak van ilyen téren kreativitása, akkor csak tessék :) Én szabad kezet adnék neki.


23/F

2013. febr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
máshogy vedd "kezelésbe" ;)
2013. febr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!