Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Személyes találkozás tán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyes találkozás tán kiábrándulás?

Figyelt kérdés
Faceboookon beszélgettem egy sráccal hétfőn. SZerdán taliztunk, de addig mindennap rámírt, addig csak a képeimet látta. Szerdán este találkoztunk személyesen először, beültem az autoba olyan 11körül, közölte, h nem ér rá sokáig holnap korán kell kelnie. Ebből azt vettem le, hoyg nem tetszem neki. Kb 20 percet autozunk, addig szinte csak a barátnőjéről beszélt, akivel most nincsenek jo viszonyban. Miután elbucsuztam kért puszit, adtam is neki de megkérdezet h mi lenne, ha csokot adnék, de nem adtam. MOndta hogy majd még taéizunk meg beszélünk. Utána hazaért rögtön írt facen, hogy még talizunk ha akarok, többet is leszünk együtt, de azóta nem ír...mi lehet vele??
2013. febr. 2. 00:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nem lépett túl a barátnőjén és gondolta, hogy megpróbálja mással elfeledtetni...
2013. febr. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pofára esett, mert nem szexel ért céget a nap. Gondolom nem vagy csúnya nő és csak azt akarta volna...
2013. febr. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*véget
2013. febr. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű,hogy szeretőt keres és te lennél az áldozat.

Szerencsétlen vagy ha ez nem esett le neked.

2013. febr. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Arra, hogy csak sexet akar felvagyok készülve, tisztában vagyok vele, bár állítja h nem. A dolgot kihívásnak tekintem, azt szerettem vna , ha hajt rám, én meg folyamatosan visszautasítoom.....szóval játszom vele... viszont meg vagyok ijedve lehet h nem tetszettem neki azét nem ír vagy zat várja h én írjak...."elveszíteni" nem akarom
2013. febr. 2. 00:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Elveszteni nem akarod. Ha kezdeményezel, akkor úgy veszi, hogy bármikor megkaphat és bármit csinálhat veled, ki is használhat. Ha nem akarod elveszteni, akkor várd a jelentkezését! Ha nem jelentkezik, akkor meg nem is gondolta komolyan a kapcsolatot...Egyet ne tegyél: Most ne te lépj!
2013. febr. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azt is említette, hogy ő nyilt lapokkal játszik, de mégis azt érzem, hpgy annak ellenére h bíztatott, mondta h még talizunk, inkább nem akarná ezt folytatni. Merjek én írni?? nem akarom magam kellemetlen helyzetbe hozni, és futni egy pasi után..
2013. febr. 2. 00:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nyílt lapokkal játszik, te pedig játszadozol, akkor érthető, hogy menekül.

Én is kerültem az ilyeneket, hiába tetszettek.

2013. febr. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Priviben írd már meg a nevét, lehet, hogy ismerem.
2013. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!