Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok milyen humort szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen humort szerettek, ami bejön, ellazit és és vonzó is egy férfiban?

Figyelt kérdés
Én inkább intelligens humort képviselek nem tudom ez mennyire jön be a lányoknak,de ha nem akkor milyen irányba induljak?

2013. febr. 2. 12:59
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
16/f ez jó " szolizott triceratopsz bőrű guminők"
2013. febr. 2. 13:26
 12/20 anonim ***** válasza:

Első vagyok:)

Ezen vigyorogtam :D Értem a poént :D

2013. febr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én is inkább az intelligens humort bírom. (nagyon jó példa erre a Laár Pour L'art és Monty Python).

Emlékszem, kisiskolás voltam, suliban valami nagyon primitív dolgon "kellett" nevetni és meg csak lestem mire a tanárnő közölte velem, hogy nincs humorérzékem. Hogy rohadna meg....


Viszont azt nem szeretem ha valaki folyton vicces akar lenni, inkább kevesebbszer próbálkozzon de akkor ütőseket mondjon. Nem bírom, ha valaki jópofáskodik és a sz*rós-hányós poénokat sem tudom értékelni.


De nálam az is "több pontot" kap, aki képes helyesen írni.

2013. febr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Gállanak nincs jó humora.sztem
2013. febr. 3. 10:11
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nagyon is jó. Fárasztó :) De nem áll szándékomban ilyenen senkivel összeveszni.
2013. febr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

nem akartalak megsérteni,én is szeretem a fárasztó viccet és

gyereként én is aztnéztem

2013. febr. 3. 12:11
 17/20 anonim ***** válasza:
az intelligens humor és a fekete humor szerintem ezek a legjobbak, engem ezzel lehet a leginkább megnevettetni, de amit te írtál viccet, azt én nem nevezném olyan intelligensnek inkább átlagosnak.. 16L
2013. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Szőke nő a hullaházban:

- Nos, asszonyom, felismeri a holttestet?

- Hát, nem is tudom, talán ha a hangját is hallhatnám...

2013. febr. 6. 12:00
 19/20 anonim ***** válasza:
74%

Ez egy 2001 ben irdott vicc szóval lehet van aki ismeri.

"Öngyilkos akartam lenni és felhivtam egy ügynökséget ezügyben. Egy Szíriai férfi vette fel a kagylót és mikro elmodntam az óhajomat fellelkesült és megkérdezte tudok-e repülőt vezetni..."

2013. febr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
az se rossz!xd
2013. febr. 7. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!