Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy olyan tökélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy olyan tökéletes legyek, mint TI? 23F

Figyelt kérdés
Megpróbáltam mostanában ismerkedni lányokkal, de azt vettem észre eközben, hogy minden lánynak kifogástalan a külseje, mind igazi bombázó, rendkívüli zseni, valószínűleg etikett zsebkönyvvel jár-kel a zsebében, és kivétel nélkül olyan pasikkal mászkálnak/ismerkednek, akik bunkók, felszínesek, szájhősök és hülyék, És persze csak dugni akarnak. Én egy rakás szar vagyok, ocsmány a külsőm, és még ostoba is vagyok. Segítsetek, hogyan lehetnék olyan, mint Ti, vagy legalább olyan ember, akit észrevesznek, netalántán még hozzám is szólnak!
2013. febr. 2. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:
sajnos olyan tökéletes mint én vagyok, úgy se lehetsz.. Kár próbálkoznod.
2013. febr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!