Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy tökéletes barátnő legyek? Fiúk nektek mik az elvárások? (tisztaság meg ilyeneket félre téve)

Figyelt kérdés

tudom,nincs tökéletes ember de szeretnék minél jobban megfelelni páromnak.voltak nagyon rossz kapcsolataim már neki én vagyok az első és szeretném ha minél jobban érezné magát mellettem.

16L - 17F


2012. aug. 25. 14:31
 1/5 anonim válasza:
nem akarsz tiszta lenni?
2012. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam hogy az ilyen alap dolog...
2012. aug. 25. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ne legyél féltékeny, engedd el a partneredet csak a haverjaival lógni, ugyanúgy ahogy Te is menj el a csajos estékre, legyél őszinte, ne zsarolj szexszel..
2012. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes választ :)van amikor már nekem kell mondanom neki h legyen a barátaival mert minden percben velem szeretne lenni :)
2012. aug. 25. 14:37
 5/5 anonim ***** válasza:
szo.pd le minden nap
2012. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!