Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy másik településen élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy másik településen élő csajt paraszt dolog a saját városoba elhívni randira, hogy neki kelljen átjönni? :D

Figyelt kérdés
Persze én hívom meg ahova megyünk, csak átkéne jönnie. (20 perc kocsi).
2013. jan. 10. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Eléggé az lenne.

Ha már randi és ha az első.Azért illene neked utazni.

2013. jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na meg ha neked ez vicces akkor ne is csajozz!
2013. jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti bizonyos esetben nem az. Ez az eset: pl ha te pesti vagy (ami önmagában is feltételezi a bunkóságot) a csaj meg egy Pest melletti kis tanyán él ahol nincs egy olyan hely sem ami alkalmas egy ilyen eseményre, akkor nem az.
2013. jan. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából én nehezen tudok kocsit szerezni, és vezetni is elég életveszélyesen tudok. Tömegközlekedéssel meg ciki lenne átmenni, meg fogalmam sincs ott hol van valami hely ahova meghívjam.
2013. jan. 10. 18:04
 5/6 anonim ***** válasza:

tömegközlekedés miért ciki

ha te pl. dolgozol és ő diák és potom pénzért utazik mert mondjuk van oda bérlete és a szülei állják akkor tök érthető hogy ő utazik

én se vártam el az exemtől hogy minden alkalommal csak az utazásba öljön 1000 Ft-ot mikor nekem egy hónapra 1500 kb. a távolsági és úgyis mindennap bemegyek a másik városba

más esetben viszont ciki, ha te is ilyen könnyen megtehetes hogy odamenj, úgy csicskáztatásnak hat

2013. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát ez elég gáz,légy férfi:S
2018. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!