Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Hol szoktatok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hol szoktatok olyan csajokkal ismerkedni, akit nem csak egy éjszakára akartok? Ha lehet akkor pestiek válaszoljanak.

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 22:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Eddig még nem sikerült rájönnöm, hogy hol kéne.
2013. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
szerintem 1fiúnak ezt könnyebb eldöntenie. Mert tőle függ n agyobb részben, h mit akar a csajtól. Aztán ha csak meg akarja kapni egy éjszakára a csaj vagy igent vagy nemet mond..
2013. febr. 2. 22:26
 3/17 Gonzalez inti válasza:
öcsém bárhol én a metron is szedtem föl már csajt de ha kimész a váci útra pl tavasszal avgy nyáron akk is könnyű cska valahogy oda kell menni a csjahoz de mondom bárhol
2013. febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
1: én nem cajhoz fogok odamenni, mert én csaj vagyok! nem tudom, ez nem derült ki a kérdésemből? akkor bocsi. 2pedig: én eddig általába mindig csak buliba ismerkedtem pasikkal, és nem az lett a vége,amit én akartam..
2013. febr. 2. 22:30
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Buli nem azért van, de ha komoly kapcsolatot keresel, akkor olyan helyeken próbálj pasizni, ahol a fiúk beszélgetni is tudnak veled, és megismerhetnek.
2013. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Mi fiúk is keressük ezt a helyet....

22F

2013. febr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én sosem hajtok az egyéjszakás dolgokra.

De bocs, nem vagyok pesti.

2013. febr. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Mani--89 válasza:
Én pesti wagyok,és komoly kapcsolatot keresek :D :D
2013. febr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#8

A "w" miatt Te magad nem vagy komoly -.-"

Egyébként kérdező, Te a buliban mire számítottál? Hogy ott találod meg a leendő férjedet?

Bocs, hogy ezt tőlem tudod meg, de 10 pasiból 11 nem komoly kapcsolat miatt megy bulikba.

2013. febr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Áruházak bevásárlóközpontok. De megmondom őszintén hogy mindenhol lehet találni olyat akivel csak szex lehet és olyat is akivel komoly. Csak nem biztos h elsőre megtaláljuk azt a személyt.
2013. febr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!