Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismeri valaki a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeri valaki a következő szexpartner oldalt?

Figyelt kérdés
Hiteles oldal próbálta már valaki, azok a csajok vannak ott akiket látni a képen?? Fizetős csajok vagy csupán a szexért hirdetnek??? Mert nem olyan oldal mint a többi pénzes szexpartner oldal..szóval ha vki ismeri vagy volt már része élvezetekben ennek az oldalnak a kapcsán az szóljon....

2013. febr. 3. 17:24
 1/5 A kérdező kommentje:

az oldalt meg nem linkeltem be bocsi:



[link]

2013. febr. 3. 17:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre most ènis kivàncsi vagyok
2013. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
NEM ÉS NEM IS AKAROK MEGISMERNI EGYET SE!!!!
2013. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
senki nem tud semmit...????
2013. febr. 3. 18:51
 5/5 anonim válasza:

Nem vagyok biztos benne, de szerintem átb@szás. Egy hosszú SMS-ezés után sem tudtam kinyerni bármi elérhetőséget az illetőből, akivel kommunikáltam. Erre persze aránylag sok pénzem rá is ment az emelt díjas SMS-ek miatt. Mondanom se kell, nem is esett meg semmilyen találka sem. Az SMS-ek tartalma is mellébeszélés volt többnyire.

Szerintem az ilyen fizetős cuccok többnyire átverések. Biztos vannak valódi csajok is, akik nem prostitúcióból mennek fel, csak gondolom sokat kell keresni.

2013. márc. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!