Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Közel 30cm-s különbség sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 30cm-s különbség sok vagy megszokható szerintetek?

Figyelt kérdés

Biztos a 2 méteres srácok hozzá vannak szokva, én a 180-181cm-es magasságommal nagyon nem. Más leírva, és más megtapasztalva is, erre most jöttem rá. Biztos embere válogatja, valakit zavar, valakit nem.

Én egyelőre nem tudom, hogy melyik kategóriába tartozok, csak annyit tudok mondani, hogy furcsa volt


2013. febr. 3. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

És itt ki a kisebb? A fiú vagy a lány? Ha utóbbi akkor jó mert nem kell akkorát hajolnia... Ha a fiú akkor is mert mozdulnia sem kell és pont magasságban vannak a didkók...

Minden éremnek két oldala van... És minden csak nézőpont kérdése... :)

2013. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a lány az alacsonyabb, akkor nincs ezzel semmi gond.
2013. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értelemszerűen a lány az alacsonyabb :)
2013. febr. 3. 17:38
 4/5 Laylah ***** válasza:

Nálunk is van 30 centi különbség, ő 195 cm magas, én 165. Minket nem zavar, abszolút megszokható, néha még viccelődünk is vele, meg csipkelődünk :) ami a vicces, mikor az apósjelölt lehajol hozzám puszit adni a 205 centijével :D

22/L

2013. febr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
megszokható :)
2013. febr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!