Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet esélyem nála? Próbálkozz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem nála? Próbálkozzak? 15/L

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit úgy két hónapja ismertem meg. Egy buszon utaztunk, és odaült mellém. Egész úton rengeteget beszélgettünk, fontosabb dolgokat megtudtunk egymásról. Mivel ugyanabba a városba mentünk, haza is kísért. Megbeszéltük, hogy egyszer majd elmegyünk együtt valahova. Bejelölt Facebook-on, de ott nem beszéltünk, mert nem írt nekem vissza. Aztán úgy egy hete írt nekem, hogy a volt barátnője miatt nem írt vissza, de szakítottak. Most így az utóbbi két napban is sokat beszélünk, és nagyon jó fej velem. Szerintetek említsem meg neki, hogy korábban megbeszéltünk egy találkát, vagy hagyjam, míg ő hozza fel a témát? Amúgy ő 18 éves
2013. febr. 3. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne azt említsd meg, hogy korábban megbeszéltetek egy találkát, hanem simán kérdezd meg, hogy van-e kedve valamikor összefutni veled :)
2013. febr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!