Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok beléé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok beléé?

Figyelt kérdés
ezt a kérdést nem tudtam hova kötni ezért bocsi... Szóval van egy fiú... nagyon szerelmes vagyok belé.... egyszer lepontoztattam magam vele azt mondta 8-9 ( a 10-ből) mind1 nála 8-tól már járna azzal akit annyira értékelt.. amúgy észre sem vesz.. beszélgettünk de ... nem tudom :( a múltkor össze futottunk a fogorvosnál :) ő nézett. én is őt.. a tekintetét bele fúrtam az övébe.. elmerültem a kék szem párban. ezt mind tényleg nagyon szépen leírtam csak a helyzet hogy segítség kéne hogy tényleg észre vegyen.. mit tegyek vagy mit csináljak h "belém szeressen"?

2013. febr. 3. 21:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Tanulj meg főzni
2013. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
kösz csak kár h nem élünk együtt így nem az én fősztöm ezsi xd
2013. febr. 3. 21:24
 13/22 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki hogy tetszik és hogy járni akarsz vele ne bonyolítsd túl.

Nem veszthetsz semmit max elutasít,de most sem jobb.

2013. febr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Egy Srác Asszem ***** válasza:

bocsi de ezt a " lepontoztattam magam vele ..... és hogy 8tól már járna meg stb" ez úgy hülyeség ahogy van , eleve ez a pontozás is az :)

lehet hogy külsőre szép egy lány de belülről meg full hülye akkor nézhet ki bármilyen jól....(bár ez korfüggő mert néha mind1 csak "lyuk" legyen de az meg csak neked lesz rosz)

szóval szerintem írj rá, vagy ha bátrabb vagy menj oda és beszélj vele személyesen, kérdezd meg nincs e kedve valahová elmenni (séta, forrócsoki, vagy bármi) aztán ennyi, megtetted az első lépést. ha lép kellesz neki ha nem meg nem :) ennyi miatt nemfog "könnyűvérűnek" tartani

17/F

neked korod ????

2013. febr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
14 vagyok :d
2013. febr. 4. 16:18
 16/22 anonim válasza:
Ha találkoztok bárhol, menj oda hozzá beszélgess vele meg ilyenek:)AZ is meglehet, hogy ő fog elhívni valahova, nem kell feltétlenül neked:) Ha meg mégse hív, akk hívd te:D
2013. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
nem nagfyon akarok fiút elhívni az az ő dolguk :)
2013. febr. 5. 16:08
 18/22 anonim ***** válasza:
#17 ja, tudom, a te dolgod pedig a főzés és a gyerekek nevelése
2013. febr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
tudom ;ddd de hova főzzek rá? :DDD nem is élünk együtt :D vagy fözzek neki valamit és vigyem el neki? :D
2013. febr. 5. 16:46
 20/22 anonim ***** válasza:
főzzél neki és tegyél róla KÉPET
2013. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!