Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön egy ilyen pasi?

Figyelt kérdés

Helló. Csak azért teszem fel ezt a kérdést,mert már nem tudom, hogy lehet az, hogy nem tetszem a lányoknak...

188 cm magas vagyok, eléggé vékony, szeretek sportolni, nem szoktam bulizni, eléggé visszahúzódó tipus vagyok..Ami nem tetszik rajtam, az a nagy orrom és a sűrű hajam.

Nektek lányok bejönne egy ilyen pasi? Képet sajna most nem birok küldeni. 16/f



2013. febr. 4. 11:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
56%
hello én is hasonló cipőben járok csak 11cm-rel alacsonyabban nekem az segít (éppenmionek néz eggyzerélünk) hogy bemesélem magamnak hogy én vagyok a "király" eggyenlőre nem sikerül.... meg azt mondom magamnak hogy ha drogoznék meg minden akkor már úgyis mindeggy meg hogy lazán szarj le mindent csak "magadra gondolj" úgy értve te vagy a fontos a külvilág a társadalom le van szarva én így próbálom rávenni magam a kezdeményezésre és arra hogy ne izguljak
2013. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!