Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik a legjobb utcai csajozós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legjobb utcai csajozós dumák?

Figyelt kérdés
Tehát hogy szólítsak le egy lányt a város utcáin, hogy ne egy kreténnek tűnjek a szemében, és felkeltsem az érdeklődését? :)
2008. jún. 4. 13:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
3%
jó a segged ki az edződ?
2008. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
3%
Hello játszunk házasat? te leszel az ajtó én meg döngetlek...
2008. jún. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%

Fiú: Szia! Van barátod?

Lány: Nincs.

Fiú: Most már van!

2008. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólónak: komolyan gondoltad ezeket a válaszokat? Mert ilyet egy lány, aki magának jót akar nem ír. A kérdezőnek: Szerintem hívd meg egy kávéra vagy teára, vagy egy fagyira. Mond meg neki hogy szeretnél beszélgetni vele, ha nincs ellenére.Csinosnak találod, meg ilyenek. A lényeg hogy kultúráltan. Egyébként szerintem ami "csajozós duma", az már rég rossz. Legalább is én még jóval, tetszetőssel, humorossal és imponálóval még nem találkoztam. Amúgy ez is mint minden tuti személyiségfüggő, tőle(tek) függ, mi tetszik.
2008. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Bocs, javítok: az első válaszolónak szólt, én meg asszem a 3. vagyok.
2008. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
szerintem meg egy idegen csaj nem fog elmenni kávézni vagy megni vele vmit mert leszólítja és életében most látja először,ja meg hiába vagy kultúrált ha pont egy olyan csajjal kerülsz össze aki nem csipi ha vki túl kultúrált,hanem inkább inkább a vagányabb gyerekek jönnek be neki...
2008. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

akinek van még ötlete, szívwesen fogadom :)

2008. jún. 4. 16:10
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Ha hazakisérlek megtartasz?
2008. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
szia! tőlem azt kérdezték, h mindigilyen szépen mosolyogsz? :))) (L) pedig a villamoson észrevettem, h néz a srác, s nem is mosolyogtam vissza... utána mikor megkérdezte, kínomban már igen :)
2008. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ez jó, ez aranyos :)

és mi lett a vége? (16:55-ösnek)

2008. jún. 4. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!