Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik a legjobb utcai csajozós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legjobb utcai csajozós dumák?

Figyelt kérdés
Tehát hogy szólítsak le egy lányt a város utcáin, hogy ne egy kreténnek tűnjek a szemében, és felkeltsem az érdeklődését? :)
2008. jún. 4. 13:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

szia! 16.55-ös vok:) hát...leszálltam a viliről, erre ő is, ekkor kezdtem furán érezni magam,egy percig jött mellettem, egy kukkot se szóltunk addig, így hazakísért... (ő egy vilimegállóval odébb lakik) ...megkérdezte, h elkérheti-e a számom, erre olyan hülye vok, h azt mondtam, h foglalt vok...:( miután a szobámba elgondlkoztam, magamhoz tértem, h milyen hülye vok, h elszalasztottam egy pasit...már bánom...:(


Tanulság, ha csak egy kicsit is szimpi aki megszólít, adjátok meg a számotokat! :(( Ne legyetek olyan hülyék, mint én...

2008. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%

Elmesélem az én sztorimat is:)

Egyszer mentem busszal, és amikro leszálltam, odajött hozzán egy biciklis srác, azzal a szöveggel, hogy meglátott és késztetést érzett arra hogy leszólítson:)

Kérdezte hova megyek, én meg mondtam, a barátomhoz:P és ez tényleg így is volt. Aztán elindultam, és ő is jött velem, olyan volt mint valami kiskutya:) Kérdezgetett rólam, miket hallgatok, hova járok, mit tanulok, stb Ahogy odaértem a (ex)barátom házához, le is lépett egyből, olyan bókkal, hogy örül hog megismert, és hogy nem ráztam le egyből:) Ha nem lett volna barátom, szerintem tovább alakult volna a dolog, de volt:) Szóval csak bátran:)

2008. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
36%

Engem a villamoson hazafelé jövet kérdezgetett egy fiú: először csak arról, hogy mennyi az idő, aztán, hogy mit olvasok ilyen lelkesen, merre megyek, miegyéb. Majd leszálltam a villamosról, utánam jött, és megkérdezte, hogy elhívhat-e vacsorázni.

Miután volt kivel vacsizni menni :), nemet mondtam...

2008. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
0%
Szep a cipod, dugunk? :D
2008. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

-hazakisérhetlek?

-meg hát.

-és messzi laksz?

-szopok is

2008. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Lány vagyok..és nagyon ritka, hogy szivesen fogadom,ha az utcán próbál vki leszólítani.. persze volt már olyan, h jól sült el.. de az is inkább este pl. 2 szórakozóhely között, kicsit ittasan! és, h mi a jó duma?..hm.. érdeklődj.. mennyi az idő? hová lehet még ilyenkor menni? ti merre mentek? stb..
2008. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintemaz is aranyos, ha "véletlenül" nekemjön 1 pasi aztánpersze szánja-bánja, kérdezi hogy hogy tehetné jóvá stb...:) kicsit régimódi és átlátszó, de ha tetszik a srác...:)
2008. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Nem tudom ki írta a lgutóbbi kommentet, de szívesn belebotlanék ,,véletlenül''.
2010. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Cukor ment a szemembe? Vagy tényleg ilyen édesen nézel ki?
2010. jún. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

szerintem a legértelmesebb:

te tényleg ilyen édes vagy, vagy csak cukor ment a szemembe?:DDD


a többi mind gyökérség:D

2010. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!