Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért látni egyre több és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látni egyre több és több molett lányt vékony, helyes pasival? Ugyanez fordítva miért szenved legtöbbször csorbát és kosarat kap a pasi?

Figyelt kérdés

Ez persze egy abszurd példa, amit mutatok, de tény, hogy ha szétnézek az utcán, akkor rengeteg molett, nem is annyira szép arcú lányt látok, helyes, magas pasival kézen fogva? Fordítva, kövérkés pasit csinos lánnyal csak elvétve, szinte csak ünnepnapokon látni. Kövezzetek meg ha nem így van és vak vagyok. De azt látom, hogy szinte mindenféle csajra elég nagy igény van, de pasiból csak a helyesre van kereslet a nők, inkább a lányok részéről.


[link]


2013. febr. 4. 19:31
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Aki jót akar magának,az nem nézi meg a linket.
2013. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%

De téged ez miért zavar.

A szerelem sosem a külsőségéről szólt...

2013. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Néha látni túlsúlyos pasit is fiatal csinos lánnyal, de ott legtöbbször az van, hogy amikor összejöttek, akkor véknyabb volt a pasi, később eresztett csüngőt. Fordítva viszont sokkal több ilyet látni, pedig nem ezt figyelem és nem csak ezt veszem észre.
2013. febr. 4. 19:34
 4/45 anonim ***** válasza:
az ellentétek vonzák egymást..de vannak undorito ellentétek is...és ha ez megnyugtat...én se értem...h a legjobb csajok a legcsicskábakkal vannak O.o
2013. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Legtöbbször kövér pasit akkor látni nővel, ha mielőtt összejöttek volna, a pasi soványabb volt, csak később eresztett csüngőt.
2013. febr. 4. 19:35
 6/45 anonim ***** válasza:
De te még is melyik csoportba tartozol?irigykedsz vagy mi?
2013. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
94%

én pont fordítva látom: kövér pasi ismerőseimnek vannak szép csajaik a kövér csajok meg hoppon maradnak.


De statisztikát azért nem csinálnék belőle.

2013. febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy duplán küldtem el :D


A kép, mint mondtam, csak egy abszurd példa. Nem ennyire durvának kell elképzelni, csak szemléltetés gyanánt tettem ki.

2013. febr. 4. 19:36
 9/45 anonim ***** válasza:
70%
Mert a mai világban egyre inkább átfordult a norma és a férfiak sokkal inkább keresnek bizonyos belső tulajdonságokat a lányokban, mint fordítva. Illetve a nők sokkal inkább szeretnek kitűnni a sorból és "hencegni", hogy mit(kit) "szereztek". Én még egy haveromtól vagy barátomtól sem hallottam azt, hogy milyen csodaszép a barátnője, vagy épp akivel együtt tölti idejét. Ellenben a lányoktól rendszerint ezt hallottam az egyetemen. Hogy micsoda hide huda jó fazon ez, meg az, meg amaz. Ej ej.
2013. febr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:

Megnéztem a képet..érdekes..:D

Én a molett csaj kategóriába tartozom,barátom meg a vékony,bár hasra kicsit husisabb kategóriába tartozik..

Magam se értem,miért pont mi kerültünk össze,alkatilag enyhe túlzással éles ellentét:D

(Pedig volt már nagyon nagydarab pasim is..)

A kérdésre válaszolva,talán az ellentétek vonzzák egymást:D

2013. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!