Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van sírhatnékom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sírhatnékom, ha szerelmes párokat látok együtt boldogan vagy egymást falva? Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok egyébként és még sosem volt barátnőm, szerintem azért, mert ronda vagyok, másrészt aszociális, félénk, visszahúzódó, gátlásos, önbizalomhiányos és nem a társaság középpontja típus, inkább elmélkedem magamban a sarokban és álmodozom a szerelemről, hogy találok valahol egy lányt, akivel szeretjük egymást. Tudom szánalmas vagyok én is hányok magamtól, de ez vagyok én.
2013. febr. 5. 01:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

srác vagy? ahhoz túl naiv vagy


a felhasználóneved ha látnám, talán elhinném


dobj privit

2013. febr. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
most nincs kedvem bocsi nem naiv vagyok csak pozitiv és realista... nézz körül kicsit vannak olyan emberek akik tolókocsiban ülnek van aki 300 kilós van akinek rendellenességnél fogva tényleg torzabb az arca és őkis mind találnak párt...és még sorolhatnám
2013. febr. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
hát ja, nem hiszek neki, és máris ratyi vagyok 59%-nál, egyszerű világ ez
2013. febr. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
igazad van
2013. febr. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
nem kell hinni.. nem érdekel :D csak tényeket közöltem hogy ne lássátok sötéten a világot mert lesz jobb nyugi.
2013. febr. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
24%
Sajnos a mai világot már csak sötéten lehet látni ha nem születsz jó helyre :S
2013. febr. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
54%
nem feltétlenül és lehet mozogni is akármerre szerencsére nem növények vagyunk.
2013. febr. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Akkor te az a lelkiismeretes srác vagy, akire a nők mindig is vágytak, ágyról ágyra jártak, hogy olyat találjanak, amilyen te vagy...
2013. febr. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%
Mennyi 0%-os válasz... Ez is az lesz. :D
2013. febr. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy ronda vagy? Csak eldöntötted magadban, hogy ez így van, vagy a visszajelzések alapján állítod magadról. Nem mindegy. Szerintem csak egy kis önbizalom kell. Én is visszahúzódó vagyok alapjáraton, de ez fejleszthető. Ma már egyáltalán nem gond beszélgetést kezdeményeznem egy nővel, csak gyakorlat kérdése. Nem fognak megenni, maximum lerondázni, de ez előfordul. Túl kell lépni a kudarcokon és menni kell tovább. Próbálj meg csak úgy spontán beszélgetni lányokkal addig, amíg ez nem meg készségszinten. Majd utána próbálj meg csajozni, és ott se úgy indulj neki, hogy aj, biztos ő lesz életem szerelme és így meg úgy. Nem! Menj oda, és dumálj! Ha élőben nem megy, akkor a neten. Nem is biztos, hogy rögtön lesz barátnőd, nekem se lett. De ha nem is próbálkozol úgy tényleg 0-hoz tartó értékre redukálod az esélyed egy boldog párkapcsolatra.
2013. febr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!