Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok? Én egy 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok? Én egy 14 éves fiú vagyok és úgy érzem szerelmes lettem egy lányba. Például hogyha meglátom boldogan érzem magam, hevesebben dobog a szívem. Ez szerelem? Nem túl korai ez még?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 08:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis! Jobbkor nem is kezdhetnéd!:))
2009. aug. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
a szerelem nincs korhoz kötve ;)
2009. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai! :) Csak ne csinálj felelőtlenséget!
2009. aug. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
Nem, ez nem szerelem, csak irdatlanul bejön a csaj. Majd később megérzed,mi a különbség.
2009. aug. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Cuki vagy! Valószínűleg ez még nem az igazi nagy szerelem, de ezt majd csak utólag fogod tudni. Mindenesetre amit érzel, jó érzés, és érdemes ápolgatni! Egyébként pedig simán ideje a lányokat nézegetni, egyáltalán nem korai.
2009. aug. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy szerelem vagy nagyon tetszik neked a lány. És nem korai =) Egyébként tettél már valami lépést a lány felé?
2009. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy szerelem e, mert én nem te vagyok. De, a szerelem nem korai sohasem...

Egy bizonyos kor felett :)

Ha meg akarod ismerni a lányt, akkor tegyél róla, hogy így tegyél. Légy határozott, ápolt, és normális...

Nem kell nagymenőnek lenni!

És figyelj arra, hogy a lány valószínű, hogy fiatalabb nálad, óvatosan az érzelmekkel, mert a szülei féltik...

Semmilyen intim kapcsolatot nem javaslok, sőt tilos!!!!!!

Szóval légy szerelmes nyugodtan!

2009. aug. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ha szerintetek ez nem szerelem, akkor mi a tosz? kifejtenétek??
2009. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Tudod, néha van úgy, hogy az ember egy kicsit félreértelmezi a dolgokat...


Én egy 14 éves fiú vagyok és úgy érzem szerelmes lettem egy lányba.


Ez számomra egy kicsit bizonytalan...

Ha egyértelmű érzéseket érzel valaki után, és több mint egy baráti érzés, akkor ez szerelem.

2009. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ebben a dologban csak az a furcsa, hogy a lány eddig nekem nem volt szimpatikus és nemis igazán volt az én esetem, utánna egyszer mikor ránéztem nagyon furcsa érzésem támadt. Egyébként a korosztályomhoz képest kicsit érettebb vagyok, tehát sohasem macsóskodnék.
2009. aug. 29. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!