Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akarok még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarok még mindig "megfelelni" neki?

Figyelt kérdés

Nagyon régen (több éve) volt egy barátságból lett szerelem az én részemről, ami nem lett sikeres. Azóta átlagos kapcsolatban vagyunk, sőt én inkább negatívan tekintek rá, mivel nagyon megváltozott. Viszont azóta is meg akarok neki felelni. Kapcsolatot már nem tudok elképzelni semmiképpen sem, viszont életcélommá tettem, hogy egyszer megbánja hogy nem kellettem neki. Szörnyű bosszúvágyat érzek vele kapcsolatban, ezt leplezem egy átlagos viselkedéssel, s mindezek okán mindig teljesíteni akarok előtte stb..Hogyan tudnám elérni hogy abszolut ne foglalkozzak vele? Végülis csak egy tök átlagos csaj, már nem szeretem, semmi okom nem lenne erre. Mégis ez van. Nagyrészt azért akarok barátnőt, hogy ő lássa, valószínűleg ezért is nem nagyon jönnek össze mostanában a dolgok. Hogyan tudnám "leszoktatni" magam erről az egészről? Egyszerűen abban az időben annyi mindent megtettem érte, egy papucs lettem, amit ő utólag visszagondolva - kihasznált. Ezt egyszerűen nem tudom feldolgozni. Tény, hogy abban segített hogy soha többet egy nőért sem teszek meg semmit, és nem fogok szerelmes lenni, de attól még ez nem egy jó állapot.

Tudom hogy ez így nem helyes, és inkább az én rossz tulajdonságom, de hogyan tudnám kiűzni magamból? Valaki valami tanácsot kéérem:D (kiűz szót kérem ne azonosítsuk az ördögűzéssel, épp most lőttem le a poént:P)

17F


2013. febr. 5. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

A büszkeséged miatt.

A haragot eltudod úgyis űzni magadból, hogy leüvöltöd a csajt, vagy még jobb ha simán elengedek ezt az egészet.-Ha ezt teszed, akkor jársz a legjobban.

2013. febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 canadafan ***** válasza:
100%
Egy hatalmi játszma alakult ki közöttetek, amiben te maradtál alul. A játszmák elég makacs dolgok, ezért benned van a vágy, hogy fordíts ezen. Mivel ez már megtörtént ezen nem fogsz tudni változtatni. A lány is már elkönyvelte a dolgot és onnan kb. lehetetlen ezt átfordítani, főleg úgy, hogy érzelmileg érintve vagy még a dologban (azaz érdekel hogy ő mit gondol stb.) Ne foglalkozz ezzel az egészzel, ezt az egyet tudod tenni..tudatosítsd magadban, hogy ez már így alakult, nem fog változni, de ez nem határoz meg téged és az értékedet - majd a jövőben már okosabb leszel ilyen szituba.
2013. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz a múlttal. De tanulj belőle, én nem azt mondom, hogy egyetlen lányból vonjál le messzemenő következtetéseket, amiket kivetítesz majd a többiekre. Mivel még nagyon fiatal vagy, sok rendes lánnyal találkozhatsz még, és ha így állsz hozzájuk, eleve esélyt se adsz magadnak egy normális kapcsolatra egy normális lánnyal. Egyébként még mindig érzel valamit a lány iránt, ezért akarsz neki megfelelni. Azt gondolod, hogy akkor szeretni fog, ha megfelelsz neki, amit eddig még nem kaptál tőle. De felejtsd el, ne foglalkozz vele, írd össze a lány negatív tulajdonságait, hogy miért is jó, hogy nem jöttetek össze.. azt kell belátni, hogy nem minden ember illik össze, aki iránt fellobban a szerelemünk, vonzalmunk..
2013. febr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!