Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akiknek végül csak ilyen "ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek végül csak ilyen "ha nincs ló, jó a szamár is" pár jut, azok utána még álmodoznak a jobbról, vagy boldogok úgy is?

Figyelt kérdés
Amikor pl. látok egy olyan párt, ahol pl mindkét fél nagyon előnytelen külsejű, önkéntelenül arra gondolok, hogy biztosan nekik sem az az illető volt a no. 1. jelölt, csak ez jutott.. És hogy vajon ők boldogok, vagy titokban szeretnének valaki jobbat, csak tudják, hogy ez nekik nem adatik meg.
2013. febr. 6. 10:18
1 2
 1/13 fospuska ***** válasza:
nem feltétlen. nehéz egy másik ember szemével nézni a világot. álmodozni mindenki szokott,de attól még megmarad a párja mellett. és hogy az egyik fél elhagyja a másikat,nem csak előnytelen külsejű pároknál fordul elő. a "ló nincs" esete előfordulhat kifejezetten szép emberekkel is. hogy hiányzik valami,vagy nem stimmel minden,az amúgy is menet közben szokott kiderülni,tehát mindig benne van a pakliban.
2013. febr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a lány azonnal lelép, ha egy jobban kinéző pasi érdeklődik iránta.
2013. febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Esetemben nemhogy “ló“ nem lennék de még szamár se. Szóval ha se ló se szamár nincs akkor jöhet a féreg - avagy én
2013. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A pasi is, ha egy jobban kinéző csaj jelentkezik :)
2013. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne magadból indulj ki!! Attól h te így látod még nem feltétlenül van így. Egyébként meg kérdezd meg őket.

Nos az én pasim sem Adonisz de olyan tulajdonságai vannak amiért egy übermacsóra sem cserélném el!!

2013. febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Xeno küldjél már egy képet nekem!! Minden topicban ezt irod most már tényleg érdekel hogy nézel ki! Túlreagálod az egészet..
2013. febr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen párok sem feltétlenül "ha nincs ló, jó a szamár is" alapon jönnek össze. És sokan tényleg boldogok, mert tudnak örülni egymásnak. Az ilyen emberek eleve megbecsülik a másikat és tudják értékelni a megbecsülést, így az ő kapcsolatuk gyakorta sokkal őszintébb.


Még érdekesebb, hogy ezek az emberek sokszor gyönyörűnek látják a másikat. Van nekem is olyan ismerősöm, akinek a barátnője nem csúnya, hanem egyenesen ijesztő (nem rosszindulatból mondom, hanem mert tényleg megijedtem, mikor először megláttam), de a srácon látszik, hogy ő egy földre szállt angyalnak látja a csajt. Hozzáteszem, a srác átlagos, egyáltalán nem előnytelen a kinézete és nem is az első barátnője - bár az előzőeket nem láttam.

2013. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt tudtuk eddig is, hogy a “randa“ csajokat sokszor szépnek látják, de mi lesz a ronda srácokkal? Fordítva is működik-e vajon?
2013. febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. febr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

7-es nekem is van ilyen ismerősöm, idén volt az esküvőjük. De még azokon a képeken is annyira csúnya a lány, hogy hihetetlen. A legtöbb ember így gondolja. A férje kifejezetten helyes pasi, semmi gond a kinézetével sokkal jobbat is találhatott volna. De a szerelem nem függ a külsőtől... nyilván ő lát benne valamit amit senki másban. Mindennap arra gondolok, ha neki összejött nem igaz h én meg itt szerencsétlenkedek...

Mire megy az ember a szépségével ha mégiscsak sikertelen a szerelemben?

2013. febr. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!