Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek szerint a lányok csakis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint a lányok csakis olyan fiúhoz tudnak vonzódni és akarnak járni, akit külsőre helyesnek tartanak, ez lenne a lényeg a csajozásban, nem is létezik az, hogy egy csúnya fiút a jellem megszépíti és vonzóvá teszi?

Figyelt kérdés

Mert én azt tapasztalom, hogy ez így működik. A lányok csakis olyan fiúval akarnak járni, aki megfogja őket külsőre. Én velem is eddig csak olyan lányok akartak járni, akiknek már első pillanattól kezdve bejöttem külsőre, azaz helyesnke, cukinak vagy aranyosnak tartottak.

Kevés ilyen lány van, mivel nem vagyok magas, se valami hű,de jóképű gyerek és még kigyúrt sem vagyok, de azért vannak, erre nem igazán lehet panaszom, van, akinek még ennyi rajongó sem jut, mint nekem, igaz nem a legszebb lányok tapadnak rám, de ez gondolom érthető is.

Valahogy ez nekem nem igazán tetszik, mert rossz, hogy csak a külsőm miatt akarnak engem a lányok és nem is érdekli őket ki is vagyok én valójában. Az lenne a jó, ha egy láyn abba szeretne bele, aki vagyok, de úgy látom ez nem működik, mert én azt tapasztaltam, hogy amelyik lánynak nem jöttem be már az ismerkedés elején külsőre, azzal később is csak barátság alakulhatott ki, pedig én többet is szerettem volna, mert olyan lányokról van szó, akik bejöttek nekem külsőre és jellemre is, de valahogy ritka az ilyen lány, én meg jellemre vagyok angyon válogatós és külső annyira nem érdekel. Nem rég is járni akartam egy csúnya lánnyal, aki jellemre szerethető és nem olyan volt, mint a legtöbb lány, de ő is csak barátságot akart inkább, mert nem ütöttem meg nála a jó pasi kategóriát külsőre. Ő sem volt nekem szép lány külsőre, de a szemeimben az ő jelleme megszépítette és így járni akartam vele, komoly kapcsolatot szeretettem volna, de úgy látszik ő és más lányok is nem tudnak lejjebb adni a külsővel kapcsolatos igényeikbő és ez szerintem eléggé elszomorító. Azt is utálom, mikor lányok csak azért akarnak engem, mert helyesnek tartanak, de ez se jobb, amikor nem vagyok nekik jó jellemre a külsőm érdekli csak őket. Ha én lejjebb tudok adni a külsővel kapcsolatos vágyaimból, ha alány olyan jellemre, hogy megkedvelem akkor nem értem a lányok miért nem képesek erre?!


2013. febr. 6. 12:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Lőjétek már le, komolyan...
2013. febr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem bírom már végigolvasni se... Ne hisztériázz!! Így nem fogsz kelleni senkinek.
2013. febr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

Hányan vagytok, akik ilyen kérdéseket írnak ki? Te vagy egyedül? Vagy többen vagytok?

Szerintem neked/nektek külön bugyor van már előkészítve a Pokolban.

De a földi GYK-s életed/életetek alatt sem lenne rossz ötlet egy külön kategória a Szex, szerelem témakörön belül.

2013. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Jaja, egy "Debreceni nyavalygás" kategóriára tényleg égető szükség lenne. Olvasók száma: -1
2013. febr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
7%
Sajnos ez így van, minden lánynak csak a külső számít. Ha ronda vagy v alacsony, egyedül fogsz megrohadni. Ráadásul amint látod, még együttérzésre sem számíthatsz másoktól emiatt.
2013. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Mi közöd Tőle ***** válasza:
67%
Te is a szép lányokat akarod csak megismerni a csúnyákat nem. Legfeljebb nem ismered be ezt még magadnak sem!
2013. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
15%
Ez van haver. A csajok már csak ilyenek. Persze mindjárt jönnek legyakni hogy “pedig nem“ mert az ő barátjuk is “átlagos“ (holott bőven átlag felettiek) bár a csajok listáján az átlag felettiek listája 1000000ből ha 100 srác... Az “ideális“ meg 2-3 ember az is mind híres színész művész zenész vagy kitalált személy.
2013. febr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
39%

#6 "Nem rég is járni akartam egy csúnya lánnyal, aki jellemre szerethető és nem olyan volt, mint a legtöbb lány, de ő is csak barátságot akart inkább, mert nem ütöttem meg nála a jó pasi kategóriát külsőre. Ő sem volt nekem szép lány külsőre, de a szemeimben az ő jelleme megszépítette és így járni akartam vele, komoly kapcsolatot szeretettem volna"

Szövegértés 1. Amúgy meg elég undorító ez a kettős mérce, h csak a lányoknak szabad külső alapján válogatni.

2013. febr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
57%-os! Fogadni mernék, hogy te valami sokadregje vagy a kérdezőnek és egy másik eszközről párhuzamosan válaszolgatsz.
2013. febr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%
Mielőtt hasonló kérdést újra feltennél kérdező: így van, igazad van, ennyi, neked sose lesz nőd. És ezzel a jövőbeni nyavalygást is megválaszltam, úgyhogy inkább lődd ki a böngészőt és WoWozz vagy mit is csinálnak a hozzád hasonlók mostanában.
2013. febr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!