Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan csúf külső, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan csúf külső, ami miatt legyenek bármilyenek is a belső tulajdonságaim, egy lánynak sem kellek?

Figyelt kérdés
Az az igazság,hogy mindent megpróbáltam, nem vagyok válogatós, nem topmodellt szeretnék, jó a humorom,dumám,okos vagyok,nagabiztos, de nem tudom,hogy ezek mennyit számítanak, ha amúgy egy Quasimodora hasonlíok.

2013. jan. 1. 10:02
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy te magabiztos..
2013. jan. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
84%
te öreg, nincs az a pénztárca ami ne tudna egy rossz külsőt ellensúlyozni
2013. jan. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:
Idáig az voltam, de kezdek most már kételkedni, egyetlen egy lánynak sem tetszettem, pedig lassan 24 leszek.
2013. jan. 1. 10:06
 4/59 anonim ***** válasza:
45%

Hülyeség volna azt mondani vigaszképp, hogy "dehogy, mindenki szép a maga módján". Ez nem így működik.

Viszont meglehet, hogy találsz egy külsőleg-belsőleg hozzád illő lányt. Csak nyilván ne a cicababák között keresgélj.. Légy reális.

2013. jan. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
na nem jött össze a tegnap este? hát majd legközelebb...
2013. jan. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
Létezik.Én sem vagyok gyáva, csak mindig félek.
2013. jan. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
Ha gazdag vagy a belsődben, bármilyen is legyen a külsőd, bár milyen teste fogyatékosságod legyen, akkor is megtalálod a társadat.
2013. jan. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:

lazítsd el magad...légy életvidám...és csajozz...de ne egyre legyél rámászva, vedd körül magad nőkkel ( barátokkal...aztán majd alakul)


ha folyton búvalbaszott vagy a kutya se fog a közeledbe menni

2013. jan. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 Hanariko ***** válasza:
Igen, van az a külső, amivel senkinek se kellesz ilyeneket találsz pl a 10 legcsúnyább nő meg 10 legcsúnyább pasi válogatásokban. Na de azok, hogy így mondjam, elég ritkák, meg ott legtöbbször fogatlanul vigyorgó, ápolatlan egyének vannak. Szóval mindenki tud változtatni magán, csak akarni kell.
2013. jan. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:
5- ös . Ha csak a tegnap nem jött volna össze ! DE az elmúlt 23 évemmel vagyok így ! :
2013. jan. 1. 10:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!