Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tőlem rondább fiúknak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tőlem rondább fiúknak is van barátnője, akkor lehetséges, hogy a zárkózott, visszahúzódó, önbizalomhiányos, jó fiús énem az oka annak, hogy csak nagyon kevés csajnak jöttem be eddig? (kép, ha érdekel priviben küldhetek)

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem lehetséges, hanem biztos!

jöhet a kép

2013. febr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Valószínűleg a zárkózottság, a jófiús srácok is sokaknak bejönnek;)

Nekem is küldhetsz képet:)

2013. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
képet nekem is küldhetsz:)
2013. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Képet!
2013. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
képet ide is :D
2013. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy csak te hiszed azt hogy akiknek van és “rondábbak“ - azok valójában szebbek mint Te.
2013. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy érdekes, hogy tudnak csápolni egy képért a “nem külsőségeket néző“ gyk tözsbázis :D
2013. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ez gyakorlatilag biztos, mert a szépség az egy relatív fogalom...kinek mi a szép....
2013. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kéééépet légyszi nekem is. :$
2013. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A zárkózottság, visszahúzódó természet és önbizalomhiány bizony nem könnyíti meg az ember életét csajozás szempontjából, azonban ezen könnyű változtatni. Ha nem vagy ronda, akkor lehet barátnőd, ha az vagy, akkor nagyon kicsi az esélye.
2013. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!