Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Izmos felsőtestű srác kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmos felsőtestű srác kis felesleggel (nem kövér! ) - ki találja vonzónak? (Lányok kommentjét várom ^^) 18F

Figyelt kérdés

Keresgéltem myspace-n meg ilyen helyeken, hogy milyen példát találhatnék és találtam egy ilyent, lementettem és feltettem képfeltöltésre

(Még talán ez hasonlít hozzám leginkább)

[link]


2009. szept. 4. 20:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Zsírkirály a kép :D Ezen amúgy egy gramm izom nincs...
2009. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Látszik mennyire értetek hozzá. Ezen van izom, nézzetek meg a zsír izomrészek szerint definiálódik, csak nagyon zsíros a drága. Ja és nem szimpi, hogy a bicepszét "kinyomja". A srác haja nagyon tréé, a helyében gyorsan leszálkásodnék és géppel lezúznám a hajam.

20/F

2009. szept. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
nézzétek meg a csukja, és a mell izom "alakja" gyönyörű szépen látszódik, még ennyi zsír alatt is, sajnos a karjáról nem lehet véleményt mondani, a hülye pózer feszítése miatt. Ám valahogy én is gy nézek most ki, csak jobb a fejem (nem ilyen szar a hajam), 3 hete szálkásítok, szóval remélhetőleg nemsokára (3-4 hónap) "lehull a lepel"...
2009. szept. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

21:17-es: ne keverjünk már össze egy hobbi testépítőt egy profival jó?

22:37-es: Mert gondolom te aztán kurv@ izmos vagy....

2009. szept. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ma 00:33 - azért k*rva izmos nem, de 1,5 éve kondizok, úgyhogy jobban nézek ki, mint a képen lévő srác.
2009. szept. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Lehet (nem tudtam, hogy jársz terembe), mert ez a gyerek zsíros, de, ha leszálkásodna fasz@ lenne, bízz bennem....
2009. szept. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nem azt mondom, hogy egy halálosztó, de tetszene a csajoknak.
2009. szept. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

sztem nem vonzó. kicsit sem. kövér.

saját képpel jobban jártál volna.. talán

2009. szept. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!