Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Mi zavar titeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mi zavar titeket a legjobban egy lányban?

Figyelt kérdés

Mind belsőre, mind külsőre.

És mit néztek meg először egy lányon? Mi az ami külsőre, illetve belsőre a legfontosabb.



2013. febr. 6. 21:16
1 2
 1/18 panini ***** válasza:
100%
Zavar, ha buta és igénytelen.
2013. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
1 lányban az zavar ha van 1 csepp szőr is rajta, találkoztam olyannal akinek minimális bajszavolt vagy se** szőre, az undorító, 1 nő legyen igényes, belsőre irritál ha minden kivánságomra ugrik, imádom ha 1 nőnek van véleménye és kiáll magáért, 1 lányon az arcát nézem meg azon belül szem haj száj, utána mell fenék comb. Külsőre a legfontosabb h arányos legyen az alakja, belsőre pedig ne legyen elvont. Remélem erre voltáél kíváncsi :)
2013. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

Az zavar, ha hülye. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam ezzel kapcsolatban. Külsőre ha kuszák vagy csúnyák a fogai, ez nagyon oda tudja b@szni az összképet.

Először az arcát,majd az alkatát,mellét, fenekét, lábát nézem meg. Fontos, hogy művelt legyen és jó humora.

Ennyi!

2013. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem mi,hanem inkább ki.Igazándiból mindenki zavar benne aki nem én vagyok.:D
2013. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Belsőre: ha ribanc, meg ha hazudós.

Külsőre: ha rövid haja van. De ezt azért van h el tudom nézni :)

2013. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ami zavar:

- ha igénytelen az öltözködése. Koszos, szakadt ruhákba van

- ha túl sok a sminkje, a hajlakkja de büdös izzadságszagú

- ha buta

- ha idétlenül vihog

- ha szófosása van

- ha bunkó

- ha nyávógos

- ha sértődékeny


Ami tetszik benne:

- ha önmagát adja. Nem tucat mint a többiek, hanem belevaló csaj.

-ha vicces

- ha értelmes

. ha mosolyog, vidám

- ha vagány

- ha megértő

- ha kedves

külsőre ami bejön

Mindegy milyen színű a szeme vagy haja, csak legyen kisugárzása.

- ne legyen anorexiás kinézetű, és olyan aki csakis a kilóival van elfoglalva. Röhej hogy sok csaj nyávog a súlya miatt pedig a legtöbben izgatóan szexisek, de ő nem hiszik el, és tovább fogynak 40 kilóra.

- legyen mit fogni rajta

- legyenek szépek a fogai. Nem baj ha kicsit ferde vagy kiáll, a lényeg hogy ne sárgák és ne lyukas legyen-

26/F

2013. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Engem az zavar, ha pusztán divatból, "menőzésből" vagy hogy másokat utánozzon, más lányokkal csókolózik csak úgy heccből, akár bulikon, bárhol.


Külsőre a legfontosabb az ápoltság és a szép, szelíd, barátságos mosoly.

Belsőre az érdeklődő természet, a bájos, nőies, finom lélek, ami a legfontosabb.

2013. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Ha egy fiút zavar bennem valami, akkor nem is jövök össze vele. Ne úgy kezdődjön az ismeretség, hogy majd megváltoztatsz az idők során.

Ha tetszem neked, akkor próbálj udvarolni. Ha nem tetszik a lábam, a csípőm, vagy a tulajdonságom, ne közeledj.

2013. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Ha farka van az odabasz... :DD amúgy az előttem lévők jókat mondtak:))
2013. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kösz!Mindig jól esik egy kis elismerés.:D
2013. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!