Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatal lányok, benneteket nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, benneteket nem zavar, milyenek a "férfiak" mostanában?

Figyelt kérdés

A tizenéves lányokra gondolok. Körülnézek az utcán, mindenhol ezeket a cicafiúkat látom. 50 kilósak, feszülős farmerben, tűrögetik a hajukat...És már évek óta nem értem, szegény lányok kikkel járnak, mert nem tudom elképzelni, hogy ezek a típusú egyének tetszhetnek egy nőnek. Még macskakörömben is nevetséges a "férfi" jelzőt rájuk használni...

én csak 26 éves vagyok, de szóba sem jöhetne egy olyan pasi, aki a tükör előtt többet van mint én, nem magasabb legalább 10 centivel és nem nehezebb 20-30 kilóval. És nem borostás, ha nem borotválkozik, meg azon versenyezzünk, kinek feszesebb a farmerje.


És gondoltam mostmár megkérdezem:

titeket is zavar, hogy ez a választék, vagy ez tetszik nektek, mert ezt kapni? most mi a férfiideál? mert én értetlenül állok a dolog előtt, mintha az lenne a szexi, aki nem is pasi, hanem áthajlik nőbe...


2013. jan. 24. 13:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ilyenkor örülök, hogy már nem vagyok tizenéves, és az én korosztályom jóval változatosabb :D
2013. jan. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
66%

Miért, a másik oldal, az úgymond "nemzeti érzelmű" jobban bejön? Erre a kategóriára gondolok: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__38..


Egyébként szerintem irreálisak az elvárásaid. Ne legyél biztos benne, hogy te jobb nő vagy, mint amilyen férfiak ők.

2013. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Én 25 éves férfi vagyok, de azért válaszolok: Engem zavarnak, nekem is van pár ilyen ismerősöm. Szerencsére nem minden férfi olyan, mint ők, tehát lehet kifogni rendes férfit is.:)
2013. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
A kritika jogos, de a leírás alapján a kérdező se különb a Deákné vásznánál.
2013. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

nem irracionálisak az elvárásaim. annyit kérek, hogy ne legyen egy nyálasképű szőrtelen, 50 kilós szűkgatyás 160 centis vacak. van férjem, megvan aki nekem jó, csak elnézem ezeket a mai fiatal fiúkat, egyik nyeszlettebb, mint a másik. szerintem egy 5 kilós szatyrot sem bírnak el. hát férfi az ilyen? nekem siránkozna, hogy csavarjam le a tetejét a befőttesüvegnek?


egyébként full félreértetted a kérdést, olvasd el újra.


olyan férfiakkal hasonlítom őket össze, akik megfelelnek annak a szónak, hogy férfi. és nem kell hozzá hímsovinisztának lennie.

a férjem is férfias kinézetű, talpraesett, ha valami elromlik, meg tudja sokszor szerelni, képes egy fúrót a kezébe venni de egy igazán érzelmes és jószívű ember. nem kell parasztnak lennie egy pasinak csak azért mert nem úgy néz ki mellettem, mintha a húgom lenne

2013. jan. 24. 13:45
 6/27 anonim ***** válasza:

Erre van igény, ezt tuszkolja az emberekbe a média. Én pont ellentétes stílusú vagyok, szeretek férfiasan megjelenni; elegánsan, igényesen és úgy viselkedni a lányokkal mint egy igazi udvarló. Viszont hasonló stílusú lányt találni nagyon nehéz, mert egyszerűen manapság ez nem menő...


Hogy zavar-e? Pár éve már nem. Egy idő után bele lehet törődni.

2013. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
nem, engem sem zavar, az ő dolguk. a kérdés arra irányult, a mai fiatal lányok, akik ezekkel a típusú hímneműekkel egy korosztályba tartoznak, ezt szeretik? vagy nekik sem tetszik?
2013. jan. 24. 13:49
 8/27 anonim ***** válasza:

Ha nem haragszol meg, férfiszemmel válaszolok, tényleg idegesítőek ezek a cicafiúk, akik a tükör előtt pózolnak a márkás cuccaikkal meg a felállított, oldalt kopaszra nyírt sérójukkal. Meg persze az egyik hétről a másikra megjelenő kockás hasukkal. Szerintem egy férfi legyen igényes, de ez már túlzás, hogy ennyire a külseje körül forog a saját világa. De ez se zavarna különösen, legyen csak, ha nem minden lány (egy bizonyos korig!) az ilyenek körül sürögne.

De azért neked sincs igazad mindenben. Miért az alapján választasz pasit, hogy hány kilóval nehezebb nálad? Ez kicsit meghökkentett.

2013. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért az hogy 160 centis,az nehezen befolyásolható. Gondolom te valami nagy zsiráfnő lehetsz 45 ös lábmérettel, ezért kell melléd valami ogre. Bár nem biztos, nem ismerlek,csak egy tipp.

Annyiból helytáló,hogy ezek a mai kisgyerekek elég csoffadtak, egyszálbél vézna jószágok, így nyilván gyengék.

Az égnek álló zselés frizura szintén nyomorék. A fülbevaló,fültágító elterjedése szintén bu-zis, ahogy a túl tarkabarka színes ruhák is.

Amivel nem értek egyet: Miért baj ha egy férfin feszül a nadrág? Miért kell,hogy a nők kiváltsága legyen ez?

Egy kisportolt izmos testű pasason éppúgy jól áll, kihozza a formákat mint egy nőn, de nem nőies. Akkor volna gáz, ha szoknyában járnak, vagy magassarkúban!

Tehát maga a feszülős nadrág még nem gáz. Főleg ha farmer.

Báer ezeken a 45 kilós nyurgagyerekeken nyilván szarul áll,mer nem izmosak, meg főleg ha ilyen korallszínű, meg zöld csőnadrágokban undorognak.

2013. jan. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Engem ez csak akkor zavar, mikor olyan pic$ákkal látom őket, akikre én csak álmomban gondolhatok, pedig nem tartom magam férfiatlan férfinak...

Amúgy az összesnek beleépíteném az ájfonját a fejébe legszívesebben...

2013. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!