Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehetséges az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges az, hogy valahol van számomra is egy szép lány, akinek a szemében én ronda fiúként mégis helyesnek számítok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 00:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Biztos!;)
2013. febr. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát én is ebben bizakodok ronda fiúként, bár én már lemondtam arról, hogy szép is legyen az a lány.
2013. febr. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én szép csajként is inkább a rondább srácokat keresem. Nem akarom, hogy megcsaljon vagy elszedje valaki...

Biztos, hogy találni fogsz olyat aki lányt akinek te kellesz. Csak légy Te is megengedőbb, ne várj el többet mint amit adni tudsz.

Egy másik kérdésnél panaszolta valaki, hogy lehet ronda pasiknak álomszép nője. Nos lehet. Fordítva is gyakori. Esküvői képeket láttam, a pasi magas jóképű de a menyasszonytól megijedtem, szegény nagyon csúnya...

2013. febr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
99,9% hogy NINCS!
2013. febr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Amúgy fura, de néha egy-két szép lány úgy néz rám, mintha bejönnék nekik, vagy lehet csak beképzelem? Például volt egy szép lány, aki a szeme sarkából gyakran nézett felém.
2013. febr. 7. 11:51
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb ilyen lesz, akkor szólítsd le! :)
2013. febr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha még a ronda fiúknak is szép csaja lenne mi lenne szegény csúnya lányokkal?
2013. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17-es ez azért nem ennyire fekete fehér. Nincsenek jobbra balra állítva az emberek a szépségük vagy rondaságuk szerint. Rengeteg a keveredés. Erről eszembejutott egy idézet:


"A női lábak olyanok mint a felső tízezer. Nem kritizálni kell őket, hanem bekerülni közéjük" :)

2013. febr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!